Blog

Zásilkovna spojila síly s ABOUT YOU. Pro jeden z největších evropských módních e-shopů bude přepravovat zásilky v ČR

16. 9. 2021 9:48

Zásilkovna zahájila spolupráci s jedním z největších evropských módních e-shopů ABOUT YOU. Zákazníci ABOUT YOU si tak nyní mohou zboží vyzvednout i vrátit na jakémkoliv z výdejních míst, kterých má Zásilkovna v ČR téměř 5 800, včetně téměř 1 300 Z-BOXů. Doručení i vrácení zboží je zdarma.

„Hlavním cílem Zásilkovny, ale i celé skupiny Packeta, bylo vždy stát se globální platformou pro e-commerce. Jsme proto velmi rádi, že se nám vedle velkých a známých českých internetových obchodů daří získávat také významné evropské e-shopy, jakým ABOUT YOU bezesporu je. Díky této spolupráci mohou miliony našich spokojených zákazníků využívat Zásilkovnu i na ABOUT YOU. Zásilky doručujeme do druhého dne a díky naší aplikaci mohou zákazníci vidět přesné informace o pohybu své zásilky. Naši mobilní aplikaci si stáhlo již více než dva miliony lidí, dlouhodobě se drží mezi nejoblíbenějšími v České republice. K naší spolupráci také přispělo, že si Zásilkovna vybudovala na trhu status lovebrandu a těší se mezi zákazníky spontánní podpoře,“ říká Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny a CEO skupiny Packeta.

„V ABOUT YOU neustále hledáme způsoby, jak zlepšit zákaznickou zkušenost. Prostřednictvím naší spolupráce se Zásilkovnou chceme našim zákazníkům nabídnout pohodlnou alternativní možnost dodání ve formě výdejních/podacích míst, čímž bude celý zážitek z nakupování atraktivnější, flexibilnější a personalizovanější.”​
Tom Dupont
Head of International Markets ABOUT YOU - Central & Eastern Europe

Kam dál? Zásilku si nově můžete nechat doručit i do kufru vašeho vozu! Ve spolupráci se ŠKODA AUTO jsme spustili službu Zásilkovna do auta.


Sdílet:

Rubriky