Staňte se partnerem
Zásilkovny

Chcete přivést do vaší prodejny více zákazníků? Otevřeli jste nový obchod a chcete o něm dát vědět lidem? Máte zájem rozšířit služby v obci? Jste na správném místě!

Dva způsoby partnerství
se Zásilkovnou

Staňte se výdejním místem

Představte si, že vám někdo dovede zákazníky, zařídí reklamu a ještě vám za to zaplatí. Zázrak? Kdepak! Tohle všechno vám spolupráce se Zásilkovnou přinese. Přivedeme vám nové zákazníky, zařídíme, že budete vidět, a za každou vydanou zásilku vám dáme provizi.

Noví zákazníci

Online reklama

Provize

Rozšiřte služby díky Z-BOXu

Z-BOX je samoobslužné výdejní místo Zásilkovny v podobě boxu, které vám umožní rozšířit služby v dané lokalitě, zvýšit hodnotu developerských projektů nebo zvednout frekvenci návštěv, třeba nákupního centra. Můžeme ho umístit prakticky kamkoliv, kde přijde obyvatelům vhod, a umíme ho ušít „na míru“.

Bez front a čekání

Nonstop provoz

Výdej zásilek mobilem

Jak to celé fuguje?

Jsme partnerem pro více než 16 005 podnikatelů z Evropy, a to již od roku 2010.

16 005
Vlastní výdejní místa
6 661
Z-BOXy
49 000
Spolupracujících e-shopů
106,1 mil
Přepravených zásilek

Proč se vyplatí
stát se výdejním
místem?

Chci se stát výdejním místem
Přivedeme k vám nové zákazníky

Pro svoji zásilku si k vám přijdou desítky lidí denně. Lidí, kteří o vaší provozovně třeba nevěděli, než ji našli v našem seznamu výdejních míst. A když už u vás budou, mohou rovnou i nakoupit nebo využít vašich služeb!

Vyděláte si. Klidně i tisíce

Z každé vydané či přijaté zásilky náleží výdejnímu místu provize. Přivydělat si tak můžete až několik tisíc měsíčně.

Budete posílat svoje zásilky levněji

Máte e-shop? Pak vás potěší, že partnerům z řad výdejních míst nabízíme přepravu zboží za zvýhodněnou cenu!

Porostete s námi

Zásilkovna doručila v roce 2023 více než 106 000 000 zásilek zákazníkům ze 33 zemí světa. A stále roste. Více zásilek znamená větší provizi pro vás. Odbavujte na vaší pobočce zásilky pro celý svět!

Budete víc vidět. A to zcela zdarma

Vaši provozovnu najdou v našem vyhledávači výdejních míst zákazníci 49 000 e-shopů a budete vidět i na našem webu zasilkovna.cz, který navštíví více než milion uživatelů měsíčně.

Zbytečná byrokracie u nás nemá místo

Zásilkovna je synonymem k vyzvednutí zásilky rychle a bez front. Proto je náš systém pro vydávání a příjem zásilek maximálně jednoduchý a efektivní. Administrace probíhá v počítačovém rozhraní, zákazníci pak k podání zásilek využívají mobil.

Provoz výdejního místa vás nezatíží

  • Provoz výdejního místa zabere v průměru jen cca 25-30 minut denně!

  • Předání zásilky zákazníkovi trvá v průměru 60 sekund - a stejně tak i její podání!

  • Potřebné vybavení, které vám urychlí práci (čtečka kódů, tiskárna), od nás dostanete zdarma!

  • A samozřejmostí je zaškolení vás i vašich zaměstnanců.

Jak provoz výdejního
místa funguje

Systém výdeje i příjmu zásilek je plně automatizovaný, a tedy i velmi snadný a rychlý. Právě o tom Zásilkovna je!

01

Výdej zásilek zákazníkům
Zákazník vám jednoduše nahlásí heslo. Vy jej zadáte do našeho webového rozhraní a vydáte mu zásilku. To je vše. Neřešíte žádné papírování ani kontrolu průkazů totožnosti.

02

Příjem zásilek od zákazníků
Podání zásilek probíhá prostřednictvím naší mobilní aplikace Zásilkovna, do které zákazník předem zadá údaje o zásilce. Vy už jen naskenujete kód ze štítku na jeho zásilce, anebo zadáte do adminu jeho heslo pro podání zásilky.

03

Příjem zásilek od Zásilkovny a vratky
A jak se k vám zásilky, které předáte zákazníkům, dostanou? Každý den ve smluvený čas vám je přiveze náš kurýr. Vy poté jednoduše naskenujete čárové kódy zásilek. Nevyzvednuté zásilky po uplynutí stanovené doby zase uložíte do krabic a předáte je našemu kurýrovi.

Zkušenost výdejního místa

“Výdejní místo Zásilkovny funguje téměř ve všech našich provozovnách. Díky tomu, že nám Zásilkovna přivádí každý den nové a nové potenciální zákazníky, se stále rozšiřuje okruh lidí, kteří se dozvídají o našich produktech a využívají je. Proto vždy, když otevíráme novou provozovnu, automaticky počítáme se službou Zásilkovny.”

michal
Michal Pěnička
Výdejní místo Tisknulevně.cz

Příběhy výdejních míst

Pořád si nejste jisti, zda je provoz výdejního místa pro vás? Jestli to budete stíhat? Pusťte si příběhy podnikatelů, kteří již mají s výdejem a příjmem zásilek zkušenost a kteří vám shrnou benefity spolupráce se Zásilkovnou.

Co musím splňovat, abych se mohl stát výdejním místem Zásilkovny?

Provozovatelem výdejního místa se může stát živnostník, majitel obchodu, výdejna e-shopu, ale i provozovna služeb, jako je např. autoservis. V České republice najdete 9 525 výdejních míst a jsou skutečně rozmanitá. Od těch v kadeřnických salonech či v prodejnách lahůdek, po ta v čokoládovně nebo ve sklenářství.

01

Vaše provozovna je v obci či městě s minimálně 1 000 obyvateli.

02

Ve vaší těsné blízkosti není jiné výdejní místo Zásilkovny.

03

Vaše provozovna je světlá a prostorná a umožňuje skladování zásilek a manipulaci s nimi (úložný prostor alespoň 1 x 2 m).

04

V provozovně máte přístup k Internetu a disponujete počítačem.

05

Výdejní místa jsou přístupná i dětem - a tomu musí odpovídat i charakter sortimentu provozovny.

06

Možnost bezproblémového parkování v místě a bezbariérový přístup jsou velké plus.
Chci se stát výdejním místem

Otázky a odpovědi

Máme pro vás nové zákazníky!

Chcete podpořit vaše podnikání, dát o vaší provozovně vědět ve vaší lokalitě, přivést nové zákazníky, ušetřit za reklamu? Odpověď zní výdejní místo Zásilkovny!