Staň se
Zásilkovňákem

Jednou z klíčových věcí, které dělají Zásilkovnu Zásilkovnou, je naše jedinečná firemní kultura. A tu tvoří především skvělá parta lidí! Pracují u nás zkušení senioři i draví junioři, kteří se skvěle doplňují a společně pracují na projektech, jež hýbou světem e-commerce.
Employees

5 důvodů, proč je práce v Zásilkovně dream job

Více o Zásilkovně
Rosteme raketovou rychlostí

Pokud se chceš hodně naučit a rychle se posunout v oboru, lepší firmu nenajdeš.

Táhneme za jeden provaz

Zkušenější jsou tu pro nováčky, navzájem si pomáháme, slavíme spolu úspěchy a konstruktivně řešíme neúspěchy.

Jsme digitální firma

A to znamená, že žijeme novými technologiemi a že v pohodě fungujeme i online. Takže možnost home office pro kancelářské pozice je samozřejmost!

Fungujeme globálně

Všichni tak u nás mají možnost navštěvovat v pražských kancelářích jazykové kurzy angličtiny, němčiny a ruštiny. Zdarma.

Tým i mimo práci

Naše firemní kultura není jen prázdný pojem. Paříme spolu, jezdíme na teambuildingy, chodíme cvičit s Multisportkou. Teda - když zrovna není pandemie...

Nejnovější nabídky práce

Dispečer/ka depo Rudná

Praha - západ

Zobrazit pozici

Vedoucí směny - depo Nehvizdy

Praha - východ

Zobrazit pozici

Zástupce/Zástupkyně vedoucího směny

České Budějovice

Zobrazit pozici

Budujeme lovebrand.

Přidáš se?

Znáš to klišé o dynamicky rostoucí firmě? Ale pro nás je dynamicky možná i slabé slovo! Za rok 2020 jsme vyrostli o 121 % a přepravili jednou tolik zásilek, co v roce předchozím. Letos máme ambice dosáhnout obratu 5 miliard korun a doručit 65 milionů zásilek. A k tomu potřebujeme nadšené lidi, kteří s námi budou táhnout za jeden provaz. Entuziasmus je pro nás cennější než tvoje “zářezy” v CVčku.

Všechny pracovní nabídky

Příběh

Jsme ryze česká logisticko-technologická společnost, kterou spustila v roce 2010 Simona Kijonková.
kdo jsme
Start-up Globální platforma

Ze start-upu globální digitální platformou

Od té doby jsme přepravili miliony zásilek a rozrostli se i do dalších států. Pod hlavičkou Packeta Group nás najdete na Slovensku, v Maďarsku, Polsku nebo třeba Rumunsku. Zásilky doručujeme do více než 30 zemí světa. Naší devízou jsou výdejní místa, kde si zákazníci mohou pohodlně vyzvedávat zboží z e-shopů. Jen v ČR jich máme přes 4000 a spolupracujeme s více než 30 000 internetovými obchody. Naším cílem je stát se globální digitální logistickou platformou, která bude usnadňovat přepravu zásilek po celém světě.
2 500 000 000
Obrat
2010
Rok založení
800
Počet zaměstnanců
30 let
Průměrný věk zaměstnanců
4 %
Fluktuace zaměstnanců
40 %
Zastoupení pohlaví
60 %

Human Resources

S kým se u nás
potkáte?

Až k nám přijdeš na pohovor, přivítá tě nejen naše usměvavá paní recepční, ale vzápětí i kolega či kolegyně z týmu HR. Těšíme se na osobní setkání!
LinkedIn Zásilkovny

Human Resources

S kým se u nás
potkáte?

Až k nám přijdeš na pohovor, přivítá tě nejen naše usměvavá paní recepční, ale vzápětí i kolega či kolegyně z týmu HR. Těšíme se na osobní setkání!
LinkedIn Zásilkovny
Tomáš Křesťan
Tomáš Křesťan

Chief Human Resources Officer

Olga Leharová
Olga Leharová

Head of HR CZ

Stanislav Černý
Stanislav Černý

IT Recruiter

Lukáš Michálek
Lukáš Michálek

IT Recruiter

Marta Bakešová
Marta Bakešová

HR Recruiter

Tomáš Křesťan
Tomáš Křesťan

Chief Human Resources Officer

Olga Leharová
Olga Leharová

Head of HR CZ

Stanislav Černý
Stanislav Černý

IT Recruiter

Lukáš Michálek
Lukáš Michálek

IT Recruiter

Marta Bakešová
Marta Bakešová

HR Recruiter

Jak probíhá
výběrové řízení?

01

Mrkni na volné pozice
Je mezi nimi tvůj dream job? Jednoduše klikni na Přihlásit se a pošli nám svoje CV. Že nemáš životopis hotový? Nevadí, stačí vyplnit náš formulář! Nezabere ti to víc než 5 minut.

02

Počkej na odpoveď
Tvoje žádost dorazí na naše HR oddělení. Dej nám prosím zhruba 14 dní na odpověď. Všechny materiály, které nám pošleš, si pečlivě projdeme.

03

Domluvíme si schůzku
Jakmile vybereme vhodné kandidáty, žhavíme linku a kontaktujeme je telefonicky. Rovnou se většinou domluvíme na osobní nebo online schůzce.

04

Setkání face to face
Na schůzce se potkáš s kolegy z HR, ale i s tvým (možná) budoucím nadřízeným či některým kolegou. Nachystej si otázky a ptej se na vše. co tě zajímá. Taky ochutnáš naši skvělou kávu!

05

Přivítáme tě v týmu
A když si sedneme, rovnou u ti u nás připravíme židli!

Očima našich zaměstnanců

Získaná Ocenění

Novinky

Vánoční soutěžení se Zásilkovnou

Náš Z-BOX u pražské centrály se v rámci vánoční soutěže pro vás, naše zákazníky, proměnil v adventní kalendář a kouzlí úsměv na tváři kolemjdoucím. Čtyři zákazníky, kteří s překvapením otevřeli okénka od 1 do 4, už jsme dárečkem potěšili. Ostatních 20 dárků čeká na vás! Zapojte se na Facebooku či Instagramu do naší vánoční zetboxí

7. 12. 2022 11:25

Číst dále
Naši PackMani v akci při třídění vánočních zásilek

Naši robotičtí parťáci PackMani mají za úkol v sezóně roztřídit 12 000 000 zásilek. Na našich robodepech je to tedy pořádný fičák! Naši lidští i robotičtí kolegové dělají maximum pro to, aby u vás byly vaše zásilky (a vánoční dárečky) co nejdříve. Pojďte nahlédnout do robodepa ve Štěrboholech a omrkněte, jak to PackManům před Vánoci

5. 12. 2022 8:24

Číst dále
Vánoční sezóna 2022: info pro e-shopy

I letos pro vás máme nadílku informací týkajících se provozu Zásilkovny v předvánočních měsících. Chcete vědět nejzazší termíny pro podání zásilek nebo zjistit, kteří evropští dopravci zavádějí sezónní příplatky? Jste na správném místě! V tomto článku pro vás budeme pravidelně aktualizovat veškeré info, takže budete mít vše neustále po ruce. Doručení do Štědrého dne Česká

1. 12. 2022 12:58

Číst dále