Staň se
Zásilkovňákem

Jednou z klíčových věcí, které dělají Zásilkovnu Zásilkovnou, je naše jedinečná firemní kultura. A tu tvoří především skvělá parta lidí! Pracují u nás zkušení senioři i draví junioři, kteří se skvěle doplňují a společně pracují na projektech, jež hýbou světem e-commerce.

5 důvodů, proč je práce v Zásilkovně dream job

Více o Zásilkovně
Rosteme raketovou rychlostí

Pokud se chceš hodně naučit a rychle se posunout v oboru, lepší firmu nenajdeš.

Táhneme za jeden provaz

Zkušenější jsou tu pro nováčky, navzájem si pomáháme, slavíme spolu úspěchy a konstruktivně řešíme neúspěchy.

Jsme digitální firma

A to znamená, že žijeme novými technologiemi a že v pohodě fungujeme i online. Takže možnost home office pro kancelářské pozice je samozřejmost!

Fungujeme globálně

Všichni tak u nás mají možnost navštěvovat v pražských kancelářích jazykové kurzy angličtiny, němčiny a ruštiny. Zdarma.

Tým i mimo práci

Naše firemní kultura není jen prázdný pojem. Paříme spolu, jezdíme na teambuildingy, chodíme cvičit s Multisportkou. Teda - když zrovna není pandemie...

Nejnovější nabídky práce

Mistr - věznice Světlá nad Sázavou

Operátor/ka specifických zásilek - depo České Budějovice

Accounting and Controlling Specialist for Germany

Budujeme lovebrand.

Přidáš se?

Znáš to klišé o dynamicky rostoucí firmě? Ale pro nás je dynamicky možná i slabé slovo! Za rok 2020 jsme vyrostli o 121 % a přepravili jednou tolik zásilek, co v roce předchozím. Letos máme ambice dosáhnout obratu 5 miliard korun a doručit 65 milionů zásilek. A k tomu potřebujeme nadšené lidi, kteří s námi budou táhnout za jeden provaz. Entuziasmus je pro nás cennější než tvoje “zářezy” v CVčku.

Všechny pracovní nabídky

Příběh

Jsme ryze česká logisticko-technologická společnost, kterou spustila v roce 2010 Simona Kijonková.
kdo jsme
Start-up Globální platforma

Ze start-upu globální digitální platformou

Od té doby jsme přepravili miliony zásilek a rozrostli se i do dalších států. Pod hlavičkou Packeta Group nás najdete na Slovensku, v Maďarsku, Polsku nebo třeba Rumunsku. Zásilky doručujeme do více než 30 zemí světa. Naší devízou jsou výdejní místa, kde si zákazníci mohou pohodlně vyzvedávat zboží z e-shopů. Jen v ČR jich máme 8 713 a spolupracujeme s 46 000 internetovými obchody. Naším cílem je stát se globální digitální logistickou platformou, která bude usnadňovat přepravu zásilek po celém světě.

6 100 000 000
Obrat (Kč)
2010
Rok založení
2 200
Počet zaměstnanců
33 let
Průměrný věk zaměstnanců
4 %
Fluktuace zaměstnanců
48 %
Zastoupení pohlaví
52 %

Human Resources

S kým se u nás
potkáte?

Až k nám přijdeš na pohovor, přivítá tě nejen naše usměvavá paní recepční, ale vzápětí i kolega či kolegyně z týmu HR. Těšíme se na osobní setkání!

Human Resources

S kým se u nás
potkáte?

Až k nám přijdeš na pohovor, přivítá tě nejen naše usměvavá paní recepční, ale vzápětí i kolega či kolegyně z týmu HR. Těšíme se na osobní setkání!
LinkedIn Zásilkovny
Olga Leharová
Olga Leharová

Chief Human Resources Officer

Stanislav Černý
Stanislav Černý

IT Recruiter

Lukáš Michálek
Lukáš Michálek

HR Business Partner

Olga Leharová
Olga Leharová

Chief Human Resources Officer

Stanislav Černý
Stanislav Černý

IT Recruiter

Lukáš Michálek
Lukáš Michálek

HR Business Partner

Jak probíhá
výběrové řízení?

01

Mrkni na volné pozice
Je mezi nimi tvůj dream job? Jednoduše klikni na Přihlásit se a pošli nám svoje CV. Že nemáš životopis hotový? Nevadí, stačí vyplnit náš formulář! Nezabere ti to víc než 5 minut.

02

Počkej na odpoveď
Tvoje žádost dorazí na naše HR oddělení. Dej nám prosím zhruba 14 dní na odpověď. Všechny materiály, které nám pošleš, si pečlivě projdeme.

03

Domluvíme si schůzku
Jakmile vybereme vhodné kandidáty, žhavíme linku a kontaktujeme je telefonicky. Rovnou se většinou domluvíme na osobní nebo online schůzce.

04

Setkání face to face
Na schůzce se potkáš s kolegy z HR, ale i s tvým (možná) budoucím nadřízeným či některým kolegou. Nachystej si otázky a ptej se na vše. co tě zajímá. Taky ochutnáš naši skvělou kávu!

05

Přivítáme tě v týmu
A když si sedneme, rovnou u ti u nás připravíme židli!

Očima našich zaměstnanců

V Zásilkovně pracuji od roku 2016 jako specialista marketingu. Na firmě mám nejraději to, že nejsme korporát, ale spíše start-up, a hlavně mě baví lidi a firemní kultura. Na našich společných akcích zapomeneme na pozice a všichni se baví společně, nehledě na to, kdo je vedoucí a kdo podřízený.

Bára Perglová

Jsem vývojář a v Zásilkovně pracuji od roku 2016 na pozici Vedoucí vývojového týmu. Jako vývojáři řešíme širokou škálu projektů, se kterou se málokde setkáte. Většinu našich služeb, které nabízíme, si totiž vyvíjíme sami tady u nás. Do našeho týmu hledáme jak zkušené profesionály, tak zvídavé začátečníky.

Vítek Bejček

V Zásilkovně pracuji jako Zástupce vedoucího směny na depu. Na mé práci se mi líbí, že jsem neustále v pohybu! Na depu se pořád něco děje, během směny potkám spoustu lidí. Mám ráda náš kolektiv a jsem ráda, že díky němu mohu do práce chodit s úsměvem. K nám do týmu hledáme komunikativní lidi, kteří jsou zodpovědní a asertivní.

Klára Kokešová

Získaná Ocenění

Czech Superbrands 2021

Již potřetí v řadě jsme získali ocenění, které je předáváno značkám, jež mají skvělou pověst, zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Superbrands je znakem vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.
Zjistit více

Křišťálová Lupa 2020: první místo v kategorii Internetové obchodování

Anketa Křišťálová Lupa – Cena českého internetu oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější online projekty a služby. Ty nominuje široká veřejnost, která zároveň svými hlasy rozhoduje o vítězích.
Zjistit více

Best Managed Company 2020

Packeta patří mezi nejlépe řízené firmy Česka 2020. Vyplynulo to z výsledků společnosti Deloitte, v němž nezávislá odborná porota hodnotila čtyři klíčové pilíře: firemní strategii, řízení a finanční výkonnost, produktivitu a inovace a firemní kulturu.
Zjistit více

Deloitte Technology Fast 50 CE 2020

Tento žebříček zobrazuje nejrychleji rostoucí technologické firmy ve střední Evropě. Zásilkovna získala bronz v kategorii Tech Leaders České republiky, která představuje společnosti, které jsou lídrem ve svém oboru.
Zjistit více

Zonky Innovation Award 2020

Anketa oceňuje moderní technologie, které lidem usnadňují život a šetří čas, peníze a zdroje. Zásilkovna se umístila na prvním místě v kategorii Přeprava lidí a věcí a porazila tak projekty, jako jsou například Liftago nebo IDOS.
Zjistit více

Novinky

Zásilkovnu nově najdete v e-shopech Deichmann, Rossmann, IQOS a dalších

Zásilkovna zahájila spolupráci s řadou nových klientů. Nově mohou zákazníci využívat dopravu přes Zásilkovnu i v e-shopech společností Deichmann nebo ROSSMANN. Spolupracovat bude Zásilkovna také se společností Philip Morris, pro kterou bude doručovat její produkty značky IQOS. Během několika týdnů pak začne Zásilkovna doručovat zboží také pro Waterdrop a HUDYsport.  Zásilkovnu najdete i na Allegro

4. 10. 2023 10:16

Číst dále
Prodávejte na Kaufland Marketplace: Jednoduše s naším nástrojem Xemel

Kaufland nedávno rozšířil své služby v České republice o globální marketplace –⁠ online tržiště kaufland.cz, kde mohou čeští zákazníci nakupovat tisíce druhů zboží od nejrůznějších prodejců, kteří na marketplace nabízí své produkty. Tuzemským obchodníkům se zase díky spuštění Kaufland marketplace otevřela nová prodejní cesta, a to nejen k českým, ale i slovenským a německým zákazníkům.  

4. 10. 2023 12:14

Číst dále
„Každý čtvrtý člověk se ve svém životě setká s duševním onemocněním,“ říká ředitelka organizace Nevypusť duši

Duševní zdraví je stejně důležité jako to fyzické, avšak ne vždy mu je věnována dostatečná péče a pozornost. V současné době se přitom pohybuje výskyt duševních obtíží v populaci kolem 36 %. Nejohroženější jsou mladí lidé, primární pečující a senioři.  Zakladatelky nestátní neziskové organizace Nevypusť duši Marie Salomonová a Tereza Růžičková na vlastní kůži zažily,

3. 10. 2023 10:46

Číst dále