Staň se
Zásilkovňákem

Jednou z klíčových věcí, které dělají Zásilkovnu Zásilkovnou, je naše jedinečná firemní kultura. A tu tvoří především skvělá parta lidí! Pracují u nás zkušení senioři i draví junioři, kteří se skvěle doplňují a společně pracují na projektech, jež hýbou světem e-commerce.

5 důvodů, proč je práce v Zásilkovně dream job

Více o Zásilkovně
Rosteme raketovou rychlostí

Pokud se chceš hodně naučit a rychle se posunout v oboru, lepší firmu nenajdeš.

Táhneme za jeden provaz

Zkušenější jsou tu pro nováčky, navzájem si pomáháme, slavíme spolu úspěchy a konstruktivně řešíme neúspěchy.

Jsme digitální firma

A to znamená, že žijeme novými technologiemi a že v pohodě fungujeme i online. Takže možnost home office pro kancelářské pozice je samozřejmost!

Fungujeme globálně

Všichni tak u nás mají možnost navštěvovat v pražských kancelářích jazykové kurzy angličtiny, němčiny a ruštiny. Zdarma.

Tým i mimo práci

Naše firemní kultura není jen prázdný pojem. Paříme spolu, jezdíme na teambuildingy, chodíme cvičit s Multisportkou. Teda - když zrovna není pandemie...

Nejnovější nabídky práce

Graphic Designer

Pracovnice/Pracovník úklidu na depu v Českých Budějovicích

České Budějovice

Zobrazit pozici

Brigáda na depu v Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

Zobrazit pozici

Budujeme lovebrand.

Přidáš se?

Znáš to klišé o dynamicky rostoucí firmě? Ale pro nás je dynamicky možná i slabé slovo! Za rok 2020 jsme vyrostli o 121 % a přepravili jednou tolik zásilek, co v roce předchozím. Letos máme ambice dosáhnout obratu 5 miliard korun a doručit 65 milionů zásilek. A k tomu potřebujeme nadšené lidi, kteří s námi budou táhnout za jeden provaz. Entuziasmus je pro nás cennější než tvoje “zářezy” v CVčku.

Všechny pracovní nabídky

Příběh

Jsme ryze česká logisticko-technologická společnost, kterou spustila v roce 2010 Simona Kijonková.
kdo jsme
Start-up Globální platforma

Ze start-upu globální digitální platformou

Od té doby jsme přepravili miliony zásilek a rozrostli se i do dalších států. Pod hlavičkou Packeta Group nás najdete na Slovensku, v Maďarsku, Polsku nebo třeba Rumunsku. Zásilky doručujeme do více než 30 zemí světa. Naší devízou jsou výdejní místa, kde si zákazníci mohou pohodlně vyzvedávat zboží z e-shopů. Jen v ČR jich máme 9 212 a spolupracujeme s 49 000 internetovými obchody. Naším cílem je stát se globální digitální logistickou platformou, která bude usnadňovat přepravu zásilek po celém světě.

6 100 000 000
Obrat (Kč)
2010
Rok založení
2 200
Počet zaměstnanců
33 let
Průměrný věk zaměstnanců
4 %
Fluktuace zaměstnanců
48 %
Zastoupení pohlaví
52 %

Human Resources

S kým se u nás
potkáte?

Až k nám přijdeš na pohovor, přivítá tě nejen naše usměvavá paní recepční, ale vzápětí i kolega či kolegyně z týmu HR. Těšíme se na osobní setkání!

Human Resources

S kým se u nás
potkáte?

Až k nám přijdeš na pohovor, přivítá tě nejen naše usměvavá paní recepční, ale vzápětí i kolega či kolegyně z týmu HR. Těšíme se na osobní setkání!
LinkedIn Zásilkovny
Olga Leharová
Olga Leharová

Chief Human Resources Officer

Stanislav Černý
Stanislav Černý

IT Recruiter

Lukáš Michálek
Lukáš Michálek

HR Business Partner

Olga Leharová
Olga Leharová

Chief Human Resources Officer

Stanislav Černý
Stanislav Černý

IT Recruiter

Lukáš Michálek
Lukáš Michálek

HR Business Partner

Jak probíhá
výběrové řízení?

01

Mrkni na volné pozice
Je mezi nimi tvůj dream job? Jednoduše klikni na Přihlásit se a pošli nám svoje CV. Že nemáš životopis hotový? Nevadí, stačí vyplnit náš formulář! Nezabere ti to víc než 5 minut.

02

Počkej na odpoveď
Tvoje žádost dorazí na naše HR oddělení. Dej nám prosím zhruba 14 dní na odpověď. Všechny materiály, které nám pošleš, si pečlivě projdeme.

03

Domluvíme si schůzku
Jakmile vybereme vhodné kandidáty, žhavíme linku a kontaktujeme je telefonicky. Rovnou se většinou domluvíme na osobní nebo online schůzce.

04

Setkání face to face
Na schůzce se potkáš s kolegy z HR, ale i s tvým (možná) budoucím nadřízeným či některým kolegou. Nachystej si otázky a ptej se na vše. co tě zajímá. Taky ochutnáš naši skvělou kávu!

05

Přivítáme tě v týmu
A když si sedneme, rovnou u ti u nás připravíme židli!

Očima našich zaměstnanců

V Zásilkovně pracuji od roku 2016 jako specialista marketingu. Na firmě mám nejraději to, že nejsme korporát, ale spíše start-up, a hlavně mě baví lidi a firemní kultura. Na našich společných akcích zapomeneme na pozice a všichni se baví společně, nehledě na to, kdo je vedoucí a kdo podřízený.

Bára Perglová

Jsem vývojář a v Zásilkovně pracuji od roku 2016 na pozici Vedoucí vývojového týmu. Jako vývojáři řešíme širokou škálu projektů, se kterou se málokde setkáte. Většinu našich služeb, které nabízíme, si totiž vyvíjíme sami tady u nás. Do našeho týmu hledáme jak zkušené profesionály, tak zvídavé začátečníky.

Vítek Bejček

V Zásilkovně pracuji jako Zástupce vedoucího směny na depu. Na mé práci se mi líbí, že jsem neustále v pohybu! Na depu se pořád něco děje, během směny potkám spoustu lidí. Mám ráda náš kolektiv a jsem ráda, že díky němu mohu do práce chodit s úsměvem. K nám do týmu hledáme komunikativní lidi, kteří jsou zodpovědní a asertivní.

Klára Kokešová

Získaná Ocenění

Zákaznicky nejoblíbenější česká značka (KPMG) 2023

Zásilkovna získala bronzovou příčku v žebříčku 100 tuzemských firem s nejlepší zákaznickou zkušeností. Pořadí každoročně sestavuje poradenská firma KPMG na základě 50 tisíc hodnocení od zákazníků.

Zjistit více

AppParad 2023: cena poroty v kategorii Runners

Naše mobilní aplikace Zásilkovna získala ve 35. kole vývojářské soutěže AppParade cenu poroty v kategorii Runners. Přihlásilo se několik desítek projektů, osm z nich se dostalo do finále a utkaly se v kategoriích Starters a Runners.

Zjistit více

Křišťálová Lupa 2022

Anketa Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty české e-commerce scény.  V roce 2022 jsme již počtvrté získali tento titul. Křišťálová lupa je považována za nejvýznamnější tuzemskou internetovou anketu.

Zjistit více

Nejdůvěryhodnější značka 2022 v kategorii Balíkové služby

Zásilkovna se stala vítězem v soutěži Nejdůvěryhodnější značka 2022 v kategorii Balíkové služby. Vítězné značky vzešly z rozsáhlého průzkumu uskutečněném na reprezentativním panelu čtyř tisíc českých respondentů. Akci pořádala společnost ATOZ Marketing Services.

Zjistit více

Titul Czech Superbrands 2022

Již počtvrté za sebou jsme obdrželi ocenění Superbrands, které je udělováno značkám, jež poskytují ty nejlepší produkty a služby. Titul vypovídá o vynikající pověsti značky, stejně jako o jejím významném postavení na trhu.

Zjistit více

Novinky

Maďarsko: ukončení spolupráce s DPD a spuštění Express One

Vážení partneři, rádi bychom vás informovali o změně služeb v Maďarsku. Ukončujeme naši spolupráci s DPD a spouštíme doručování přes Express One. Ukončení spolupráce s DPD Pondělí 8. 4. 2024 bude posledním dnem, kdy budete moci systémově podat zásilku na HU DPD HD (ID 805).  Od úterý 9. 4. 2024 nebude v našem systému pobočka

29. 2. 2024 11:02

Číst dále
Jak funguje Zásilkovna na adresu

Objednáváte si zásilku, ale nemáte čas si ji jít vyzvednout na výdejní místo? V tom případě doporučujeme zvolit doručení na adresu. Kurýr vám zásilku přiveze až pod nos. Jak přesně to funguje? Co se děje v den D? 1. V den, kdy vám bude zásilka doručována, obdržíte SMS s časovým oknem, kdy můžete očekávat zásilku.

26. 2. 2024 10:23

Číst dále
E-maily k doručení do Z-BOXu v novém kabátě

Upravili jsme vzhled e-mailových notifikací, které vás informují o cestě vaší zásilky do Z-BOXu. Až budete objednávat příští zásilku s vyzvednutím právě v našem červeném Z-BOXu, nejspíš už vám dorazí zpráva v novém, jednodušším a přehlednějším designu. Doufáme, že se vám aktuální vzhled e-mailových notifikací bude líbit. Původní vs. nový design e-mailu Snažili jsme se,

21. 2. 2024 15:20

Číst dále