Podací místo otevřené 24/7

Posílejte přes Z‑BOX kamkoliv do ČR

Podívejte se na celé video

Žádné podací lístky

Bez zbytečného papírování

Zapomeňte na čekání ve frontě a zbytečné papírování. Přes Z-BOX podáte zásilku za 30 vteřin. Navíc šetříte přírodu, protože nepotřebujete žádný podací lístek a Z-BOX je díky napájení solárním panelem nejekologičtější způsob přepravy.

Jak odeslat zásilku přes Z-BOX

Je to rychlé a snadné. Podejte zásilku přes aplikaci Zásilkovna, napište na zásilku podací heslo, vložte ji do schránky Z-BOXu a je to! Mrkněte na videonávod, nebo si rozklikněte podrobný postup, jak na to.

Pokud možnost odeslání zásilky přes Z-BOX v aplikaci Zásilkovna ještě nevidíte, aktualizujte si appku na nejnovější verzi (iOS 1.16.0, Android 1.16.2).

Jak služba funguje

Opatřete zásilku podacím heslem

Zboží správně zabalte. V aplikaci Zásilkovna klikněte na Odeslat zásilku. Po zaplacení klikněte na Přejít na sekci Zásilky. Následně klikněte na Podat zásilku a zvolte možnost Do Z-BOXu.

Začíná to v aplikaci Zásilkovna

Zobrazí se vám 6místné podací heslo. Toto heslo napište čitelně na zásilku. V aplikaci v sekci Pobočky klikněte na detail a zjistěte dostupnost schránek.

Na místě u Z-BOXu

Zapněte si na telefonu mobilní data, Bluetooth a polohové služby. V tu chvíli aplikace vyhledá nejbližší Z-BOX. Kliknutím na Vybrat schránku zobrazíte aktuálně dostupné schránky Z-BOXu. Zvolte tu, která odpovídá velikosti vaší zásilky.

Vložte do Z-BOXu zásilku

Klikněte v aplikaci na Otevřít Z-BOX a vložte do otevřené schránky zásilku, zavřete dvířka a potvrďte kliknutím na Zásilka vložena. Potvrďte ještě jednou vložení. A máte hotovo!

Pravidla vkládání zásilek do Z-BOXu

Aby vaše zásilka dorazila příjemci co by dup, mrkněte na pár doporučení, na co si dát při balení a odesílání pozor.

Nadepsané heslo

Jedna schránka = jedna zásilka

Pouze zásilky podané přes appku

Správné rozměry

Vhodný obal

Dopisy do Z-BOXu nepatří

Bez obalu to nepůjde

Podaná zásilka musí být opatřena nadepsaným 6místným podacím heslem. Bez něj nebude možné zásilku identifikovat a doručit. Proto heslo pište prosím čitelně a nesmazatelným fixem.

Naše Z-BOXy jsou eko. Mají vlastní solární panely

A tak jsou nejekologičtějším způsobem přepravy vůbec. Posílejte s ohledem na naši planetu!

Z-BOXy nevyužívají k provozu elektrickou energii ze sítě. Proto na nich nenajdete displej pro zadání kódu nebo telefonu. K ovládání Z-BOXu využijete svůj chytrý telefon, a to jak pro podání, tak pro vyzvednutí zásilky.

Stáhněte si do mobilu appku Zásilkovna a posílejte zásilky ekologicky a bezdotykově.

Informace, které se vám můžou hodit

K podání zásilky přes Z-BOX stačí mít v telefonu staženou mobilní aplikaci Zásilkovna, vhodně zabalit odesílané zboží a najít si v okolí Z-BOX s volnými kapacitami, který máte po ruce.

Videotéka aneb Z-BOX v hlavní roli

Co je Z-BOX a jak funguje? Jak podat zásilku? Pokud neradi čtete, ale raději koukáte, mrkněte na naše zetboxí videa.

Co je Z-BOX a jak funguje? Jak podat zásilku? Pokud neradi čtete, ale raději koukáte, mrkněte na naše zetboxí videa.

Otázky a odpovědi