V poslední době evidujeme časté útoky podvodníků, kteří zneužívají jméno naší společnosti. Zjistěte na naší nové stránce, na co si dát pozor.

Blog

Nechte si doručit zásilku do kufru vašeho vozu Škoda!

27. 8. 2021 4:00

Ve spolupráci s výrobcem automobilů ŠKODA AUTO pro vás máme velkou novinku: odteď si můžete nechat doručovat zásilku do kufru vašeho vozu a proměnit tak kufr své škodovky ve výdejní místo. Vyzkoušejte revoluční způsob doručování a šetřete svůj čas.

Revoluce v doručování

Chcete se stát pionýry nových technologií a vyzkoušet službu Zásilkovna do auta mezi prvními? Poradíme vám, jak na to!

1. Zvolte doručení na adresu

Nakupte v e-shopu, který nabízí službu “Zásilkovna na adresu”. V košíku e-shopu pak jak druh dopravy zvolte doručení na adresu se Zásilkovnou a zadejte vaši běžnou adresu, například bydliště.

2. Vyplňte formulář

Jakmile přijmeme vaši zásilku do přepravy, obdržíte od nás notifikační e-mail “Vaši zásilku jsme přijali do přepravy”. V tomto mailu pak najdete odkaz na formulář, prostřednictvím kterého si přesměrujte zásilku z adresy do kufru auta vašeho auta. Zde zároveň zadáte informace o tom, kde a v kolik bude váš vůz parkovat. Vybírejte veřejná a dobře dostupná místa, jako jsou parkoviště nebo parkovací zóny na ulici.

3. Autorizace služby

Po vyplnění formuláře se nezapomeňte autorizovat přihlášením se do vašeho ŠKODA Connect účtu. Následně dostanete info o úspěšném přesměrování vaší zásilky do kufru auta.

4. Zaparkujte auto na místě

Ve vámi zvolený den a čas nechte vozidlo zaparkované na vybraném veřejně dostupném místě. O úspěšném doručení do kufru budete informováni prostřednictvím notifikace.

100% bezpečnost

Řidič Zásilkovny může vůz odemknout pouze jednou v zákazníkem schváleném časovém okně.

Tým škodovka

Služba je k dispozici pro všechny vozy ŠKODA vyrobené od ledna 2019 a vybavené balíčkem Care Connect.

Info v aplikacích

Zásilky a jejich stav dodání může zákazník sledovat prostřednictvím aplikací Zásilkovna a MyŠKODA.

Abyste mohli službu Zásilkovna do auta začít využívat, musíte

  • být uživatelem vozu ŠKODA s rokem výroby 2019 a novějším, u kterého jsou aktivované služby ŠKODA Connect se vzdáleným odemykáním,
  • a být registrován v programu ŠKODA Connect

Doručení do kufru automobilu probíhá zatím v pilotním režimu a je možné v Praze a přilehlém okolí. Vozidlo musí být zaparkované na veřejně dostupném místě a nesmí být skryté před mobilním signálem (například v podzemní garáži), aby jej bylo možné odemknout.

Kam dál? Přečtěte si oficiální tiskovou zprávu oznamující start služby.


Sdílet:

Rubriky