Doručení zásilky.
Jaké jsou možnosti?

Vyberte si hned z několika možností doručení zásilek, které vám Zásilkovna nabízí.

receiving

Jako první firma ve střední a východní Evropě jsme spustili i robotické výdejní místo. Dostalo název Z-BOT a najdete jej v pražském OC Westfield Chodov.

Více o Z-Botu

Doručení na adresu

Zásilku vám doručíme přímo na zadanou adresu, ať už domů, nebo třeba do práce. O dni a čase doručování vás budeme předem informovat.

Doručení na výdejní místo

Nechcete čekat na kurýra? Vyzvedněte si zásilku na jednom z tisíců našich výdejních míst. Vyberte si to, které máte po ruce, a pro zásilku si sem skočte, až budete mít čas.

Doručení do Z-BOXu

Z-BOX je samoobslužné výdejní místo, které je otevřeno 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Zásilku si tu vyzvednete bezkontaktně, a to klidně i uprostřed noci. Z-BOX otevřete prostřednictvím mobilní aplikace Zásilkovna.

Jak to funguje

01

V e-shopu si při dokončování objednávky vyberte jako způsob doručení zboží Zásilkovnu. Pokud preferujete doručení na výdejní místo, vyberte v seznamu to, které máte poblíž. Hledat můžete třeba pomocí PSČ.

02

Jakmile nám e-shop (odesílatel) předá zboží k přepravě, pošleme vám e-mail s trasovacím číslem. Cestu vaší zásilky tak můžete sledovat online.

03

Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Při volbě doručení na adresu vás bude předem kontaktovat náš kurýr.

Najděte si nejbližší
výdejní místo

Máme nejširší síť výdejních míst v Česku a na Slovensku. V ČR najdete naše výdejní místo ve všech obcích nad 1000 obyvatel.

Výdejní místa
5 799
Výdejní místa v Česku
1 269
Z-BOXy v Česku
1 408
Výdejní místa na Slovensku
79
Z-BOXy na Slovensku
806
Výdejní místa v Maďarsku
14
Z-BOXy v Maďarsku

4 důvody, proč zvolit doručení přes Zásilkovnu

Rychle a pohodlně

Nečeká vás žádné prokazování totožnosti ani kontrola občanského průkazu. Na výdejním místě stačí sdělit heslo z SMS nebo e-mailu. Víc nic.

Hotově i platební kartou

Dobírku za zásilku můžete zaplatit v hotovosti, bezkontaktně pomocí platební karty nebo předem v naší mobilní aplikaci Zásilkovna.

Prodloužení uložení zásilky

Nevíte, kam dříve skočit, a lhůta pro vyzvednutí zásilky se krátí? V naší mobilní aplikaci si ji můžete zdarma prodloužit až na 21 dní.

Zkontrolovat a vrátit

Přímo na výdejním místě můžete rychle okem zkontrolovat, že zboží dorazilo v pořádku, a případně zde zásilku můžete rovnou vrátit.

Pohyb vaší zásilky můžete sledovat online

Už jsme zásilku přebrali od e-shopu? Kdy byla odbavena na depu? Díky trasování vždy víte, kde se vaše zásilka právě nachází. Sledujte její cestu!
tracking

    Otázky a odpovědi