Jednička v ČR
a snadná cesta do světa

Máme nejširší síť výdejních míst a boxů v Česku a na Slovensku ze všech přepravců. Napojte váš e-shop na Zásilkovnu a využívejte je všechny –⁠ a k tomu i desítky dopravců z celé Evropy. Posílejte s námi zásilky do 33 zemí světa. Rychle, s jedním adminem a za skvělé ceny. Stačí jediné napojení a celá Evropa bude vaše.

Rychlost doručení

Chcete doručovat se Zásilkovnou?

01

Napojíte se na systém Zásilkovny
Jakmile se prostřednictvím API napojíte na náš systém, můžete začít využívat služeb české Zásilkovny, všech našich poboček v rámci Packeta Group i desítek zahraničních dopravců.

02

Vložíte zásilky do systému
Zásilky budete zadávat do systému v jednom jediném rozhraní. Uložíte údaje o zásilce, vytisknete štítek a ten nalepíte na zásilku. Žádné zbytečné papírování.

03

Zásilky podáte sami, anebo přes našeho řidiče
Zásilky zavezete na podací místo či depo, anebo je u vás vyzvedne náš kurýr. Tímto krokem jsou zásilky přijaté do přepravy - a o vše ostatní už se staráme my.

04

Sledujte trasu zásilek snadno
Z depa pak zásilky směřují k zákazníkům nebo do rukou našich zahraničních přepravních partnerů. Každá zásilka má své trasovací číslo, díky kterému můžete sledovat její pohyb.

05

Hotovo! Zásilka byla doručena
Zásilku doručíme vašim zákazníkům na výdejní místo, přímo na adresu nebo do samoobslužného výdejního místa Z-BOX. O úspěšném předání budete ihned informováni.