V poslední době evidujeme časté útoky podvodníků, kteří zneužívají jméno naší společnosti. Zjistěte na naší nové stránce, na co si dát pozor.

Blog

Vyhlášení soutěže Zaměstnavatel roku 2020!

10. 11. 2020 10:00

Zásilkovna je mezi deseti nejlepšími zaměstnavateli v ČR

Zásilkovna se v  soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku 2020 do 500 zaměstnanců umístila na skvělém 10. místě. Kategorie do 500 zaměstnanců oceňuje rostoucí společnosti, které jsou schopné zajistit svým zaměstnancům osobní rozvoj a co nejlepší podmínky pro jejich práci, čímž přispívají i k celkovému progresu firmy.   

„V Zásilkovně se snažíme i přes neustálý růst počtu zaměstnanců udržet rodinou až startupovou atmosféru. Děláme vše proto, abychom byli firma, do které chodí zaměstnanci rádi, kde pracují v příjemném prostředí, mají prostor učit se nové věci a mají také možnost se rychle posunout v rámci firemní hierarchie. Dostat se do první desítky v České republice a být ve společnosti renomovaných firem, je pro nás velká čest a závazek do budoucna."
Tomáš Křesťan
CHRO skupiny Packeta​

Hodnocení Zaměstnavatel roku se již od roku 2003 zaměřuje na společnosti v ČR z pohledu lidských zdrojů. Smyslem soutěže je přiblížit lidem společnosti s výborným přístupem ke svým zaměstnancům, a to nejen celostátně, ale i v jednotlivých regionech. Hodnocení probíhá celosvětově uznávanou metodikou Saratoga od společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika. Kromě jiných výhod Saratoga nejprve porovnává firmy v jejich sektoru a až výsledné oborové skóre si hodnocený přináší do celkového pořadí. 


Sdílet:

Rubriky