V poslední době evidujeme časté útoky podvodníků, kteří zneužívají jméno naší společnosti. Zjistěte na naší nové stránce, na co si dát pozor.

Blog

Upozorňujeme na podvodné platební metody

1. 10. 2021 16:56

Vážení zákazníci,
 
upozorňujeme na podvodné platební brány (moneyget.shop), které se poslední dobou objevují a které neprávem využívají logo a jméno Zásilkovny k tzv. phishingovým praktikám, kdy se snaží získat citlivé údaje, jako je číslo karty, PIN či ověřovací heslo, a neprávem tak získat vaše peníze.

Tento způsob plateb naše společnost neprovozuje!

DOBRÉ VĚDĚT
  • Naše oficiální doména je zasilkovna.cz. Vždy před placením prosím ověřte, že doména je zasilkovna.cz, ať jsou vaše finance v bezpečí.
  • Dobírka a platba za dopravu se platí bezpečně přímo v naší oficiální mobilní aplikaci Zásilkovna či on-line platbou, kterou ale za všech okolností vždy dostanete oficiální cestou přes naši společnost.
❌ NEZADÁVEJTE SVÉ ÚDAJE
Doporučujeme vám nezadávat do této platební brány žádné údaje a nevyužívat ji k placení či získání peněz, mohlo by dojít k napadení a zneužití vašich údajů.
 
❌ POZOR NA KLAMAVÉ INZERCE
Podvodná platební brána byla zjištěna také u klamavých inzercí na některých e-shopech, kde je uvedena webová adresa zasilkovna-cz.legaltransfer.store.
 
 
Dejte pozor na svá data. A pokud budete mít KDYKOLI jakékoli pochybnosti, obraťte se prosím na náš zákaznický servis. Budeme vám vděčni za jakékoli informace, které by pomohly dopadnout pachatele.
 
Děkujeme. Vaše Zásilkovna

Sdílet:

Rubriky