Blog

Zásilkovna spustila v ČR spolupráci s Vinted

14. 2. 2022 9:29

Zásilkovna zahájila spolupráci s Vinted, největší evropskou online peer to peer platformou pro prodej secondhandové módy. Zákazníci v České republice mohou nyní posílat a vyzvedávat zboží koupené na Vinted na jakémkoliv podacím místě Zásilkovny, kterých máme v ČR téměř 7 200.

„Vinted je další významný klient s mezinárodní působností, který si nás vybral jako partnera. Mám z toho velkou radost a blahopřeji našim kolegům z obchodního oddělení, kterým se ho podařilo získat. Velmi se nám líbí zaměření Vinted na cirkulární ekonomiku. I pro nás je to důležité téma a snažíme se naše podnikání postupně měnit a modernizovat tak, abychom co nejméně zatěžovali životní prostředí,“ říká Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny a CEO skupiny Packeta.

Spolupráce mezi Vinted a Zásilkovnou funguje velmi jednoduše:

v momentě, kdy si kupující zboží objedná doručení zásilky přes Zásilkovnu, prodejce získá kód pro odeslání zásilky a může prodávané zboží odnést na jakékoliv podací místo Zásilkovny v České republice. Zásilka poté putuje klasickým způsobem a kupující se může těšit na své zboží, které v 98 % získá do druhého dne.

Kam dál? Podívejte se na nový díl našeho seriálu Unboxing se zásilkou z Čokoládovny Janek!


Sdílet:

Rubriky