V poslední době evidujeme časté útoky podvodníků, kteří zneužívají jméno naší společnosti. Zjistěte na naší nové stránce, na co si dát pozor.

Blog

Vítáme nové posily do týmu vedení společnosti

23. 7. 2020 13:54

Novým obchodním ředitelem Zásilkovny je Jan Došlý. Na pozici ředitele nového oddělení Kvality a procesů přichází Dalibor Svoboda

Obchodní aktivity Zásilkovny, přední české logisticko-technologické firmy, řídí nově Jan Došlý. Jeho hlavním úkolem bude, vedle dalšího rozvoje obchodu Zásilkovny, nastavení nové obchodní strategie. Kvalitu služeb a produktů Zásilkovny bude zajišťovat zcela nové oddělení Kvality a procesů. Ředitelem nového oddělení se stal Dalibor Svoboda.

„Zásilkovna roste každým rokem rekordním tempem. Také letos máme velké ambice růst jen v ČR o více než 100 %. Věřím, že nám je Honza pomůže naplnit. Úkolů nás letos čeká mnoho. Kromě akvizic a péče o stávající klienty a uvádění nových produktů na trh, připravujeme také novou obchodní strategii nebo nový Customer Relationship Management systém. Přestože pro nás byla kvalita našich služeb a produktů vždy prioritou, jejich udržení je při velikosti a rychlosti růstu celé skupiny Packeta stále složitější. Proto jsme se rozhodli vytvořit zcela nové oddělení zaměřené právě na kvalitu. Pro naše klienty je to jasný vzkaz – chceme být ještě lepší. “
Simona Kijonková
Simona Kijonková
CEO skupiny Packeta a zakladatelka a spolumajitelka Zásilkovny​

Dalibor Svoboda (45) absolvoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze. V oblasti kontroly a zlepšování kvality má za sebou dlouholetou praxi. 17 let zodpovídal za quality management ve firmě Globus ČR, dále pracoval například v oblastech a zdravotnictví. Dalibor je ženatý, má rád vysokohorskou turistiku a jízdu na motorce.  

„Kvalita je hodně skloňovaným pojmem asi v každé firmě. Ale pouze při přímém kontaktu se službou či produktem zákazník pozná, jak je to s kvalitou doopravdy. Mým cílem je, aby zákazníci Zásilkovny byli maximálně spokojeni a pokud se případně stane chyba, abychom se z ní poučili a neopakovali ji,” říká Dalibor Svoboda, ředitel oddělení Kvality a procesů skupiny Packeta.

Jan Došlý (43) vystudoval marketing, sportovní management a psychologii. Do Zásilkovny přichází s bohatými zkušenostmi z řízení obchodu a marketingu. Pracoval například ve společnostech ALPINE PRO, KIT Digital Inc, CERVA GROUP nebo elem6. Honza je ženatý. Miluje sport (hlavně hokej, windsurfing a vše co se točí okolo hor) a rád čte. Cestuje s rodinou a ochutnává exotické kuchyně.

„Tempo růstu Zásilkovny a ambiciózní obchodní cíle jsou pro mě závazkem a velkou výzvou. Navzdory negativním dopadům pandemie koronaviru jsme letos z našich plánů nic neslevili. Naopak postcovidovou dobu vidíme jako velkou příležitost k další expanzi ve všech směrech a chceme ji maximálně využít,“ říká nový obchodní ředitel Zásilkovny Jan Došlý.


Sdílet:

Rubriky