V poslední době evidujeme časté útoky podvodníků, kteří zneužívají jméno naší společnosti. Zjistěte na naší nové stránce, na co si dát pozor.

Blog

Simona Kijonková získala Zlatého delfína

14. 12. 2020 13:21

Naše zakladatelka Simona Kijonková získala v soutěži Marketér roku 2019 prestižní ocenění Zlatý delfín za vytvoření struktury marketingu holdingu Packeta včetně zavedení nové služby Mezi námi přispívající k nárůstu obratu skupiny o 118 % za rok 2019.

Z ocenění mám velkou radost. V roce 2019 byl svět ještě v pořádku. Moc si vážím všech marketérů a píáristů, kteří se musí vypořádávat s každodenními změnami, v rámci krizové komunikace ihned informovat klienty, partnery i zaměstnance. V krizi je nejdůležitější fér a otevřená komunikace. Rok 2020 je pro nás všechny po všech směrech jiný. 

Moc děkuji svému skvělému týmu. Tahle cena je vaše, jste totiž nejlepší a bez vás bych stála jen pod pódiem a tleskala těm ostatním: Milane Šmíde, Aneto Uhlíková, Kamile Chalupo, Andreo Březovičová, Davide Pertle, Matěji Dusbabo, Barboro Perglová a další… Moc si vaší práce vážím!

Simona Kijonková

Marketér roku 2019

Slavnostní vyhlášení soutěže 15. ročníku Marketér roku 2019 proběhlo navzdory současné pandemické situaci a za respektování všech bezpečnostních opatření ve čtvrtek 10. 12. 2020 v Divadelním sále Klubu Lávka na Novotného lávce v Praze 1. Akci moderoval Karel Voříšek. Pro vítěze byly opět připraveny sošky křišťálových delfínů z českého skla v působivém designu z dílny uměleckého skláře Vladimíra Zubričana. Nad soutěží převzal i letos záštitu prof. Philip Kotler, výrazná osobnost světového marketingu. Kromě hlavních cen udělila hodnotitelská komise i několik zvláštních ocenění za mimořádné aktivity a úspěšné inovativní marketingové projekty, stejně tak vybralo k ocenění svoje kandidáty i prezidium ČMS.


Sdílet:

Rubriky