V poslední době evidujeme časté útoky podvodníků, kteří zneužívají jméno naší společnosti. Zjistěte na naší nové stránce, na co si dát pozor.

Blog

Simona Kijonková získala ocenění Fachman roku

29. 11. 2019 9:45

Cena Fachman roku je udělována v rámci fóra LOG-IN, kde jsou každoročně oceňovány nejlepší logistické inovace z českého logistického trhu.  O ocenění Fachman roku rozhodovali členové Klubu logistických manažerů, o výsledcích ostatních kategorií rozhodovala veřejnost svým hlasováním na webu projektu.

Fachman roku Simona Kijonková
„Ocenění Fachman roku si moc vážím. Je to pro mě známka toho, že někdo vidí, o co se já a celý tým Zásilkovny dlouhodobě snažíme – přes nové technologie a inovace neustále posouvat logistický trh dopředu. Aktuálně máme rozpracováno více než 100 projektů,“
Simona Kijonková
Simona Kijonková
CEO skupiny Packeta a zakladatelka a spolumajitelka Zásilkovny

LOG-IN je celoroční multikanálový projekt, který je zaměřen na podporu inovací v logistice. Jeho cílem je směřovat pozornost na nejinovativnější řešení, projekty a produkty na logistickém trhu a tím inspirovat profesionály v oboru k inovaci logistiky v jejich podnicích. Akci organizuje vydavatelství ATOZ.

Fachman roku Simona Kijonková

Sdílet:

Rubriky