Blog

Naše výdejní místa nově najdete i na pobočkách RBP, zdravotní pojišťovny

12. 4. 2022 7:50

Novým partnerem v rámci sítě výdejních míst Zásilkovny se stala RBP, zdravotní pojišťovna, největší regionální zdravotní pojišťovna v České republice. Zákazníci Zásilkovny si zatím mohou vyzvednou své zásilky na 12 jejích pobočkách, celkově má pojišťovna poboček 40. Zásilkovna má v České republice více než 7 300 výdejních míst a má tak největší síť v Česku.

„Jsme rádi, že jsme náš seznam partnerů rozšířili o další významnou společnost. Máme nejširší síť výdejních míst v České republice, naše výdejní místa jsou téměř ve všech obcích nad 1 000 obyvatel. Vedle dostupnosti zákazníci oceňují především rychlost a pohodlnost vyzvednutí zásilky a možnost dojít si na výdejní místo podle svých časových možností.“
Luboš Moravec
manažer sítě výdejních míst Zásilkovny

„Jednoduchá obsluha, rychlost ve výdeji zásilek a komfortní administrativa. To byly hlavní argumenty, které rozhodly o tom, že jsme se mezi konkurenčními společnostmi rozhodli právě pro Zásilkovnu. Spolupráci budeme dále rozšiřovat, plánujeme také umístění Z-BOXu, automatického výdejního místa, do prostoru našeho ředitelství v Ostravě,“ doplňuje Daniela Janalíková, ředitelka pro oblast vztahů s klienty v RBP, zdravotní pojišťovně.


RBP, zdravotní pojišťovna je největší regionální zdravotní pojišťovnou, která má 40 poboček a téměř 250 zaměstnanců. Registruje přes 428 tisíc pojištěnců a 14,5 tisíc smluvních poskytovatelů. V roce 2021 získala RBP, zdravotní pojišťovna 1. místo v kategorii on-line komunikace zdravotních pojišťoven. Od roku 2019 RBP poskytuje svým pojištěncům „bezbariérový web“ pro nevidomé a slabozraké.


Sdílet:

Rubriky