Blog

Nechte si doručit zboží z Aukra jen za 49 Kč!

4. 1. 2022 8:39

Nakupujete rádi na Aukro.cz? Tak to pro vás máme skvělou zprávu! Nově je možné objednat doručení zásilky přímo v prostředí Aukra bez nutnosti ručního přepisování údajů do systému dopravce. Zákazníci tak ušetří čas, navíc v lednu je v rámci promo akce cena dopravy 49 Kč včetně DPH. Služba je pro Českou republiku spuštěna dnešním dnem.

Chtěli jsme zákazníkům Aukra zjednodušit posílání balíčků, a proto jsme se dohodli na spolupráci se Zásilkovnou. Nyní je možné odbavit přepravu v rámci našeho webu. Díky tomu lze i sledovat průběžný stav zásilky. Celkově služba přináší pro prodávající, ale i kupující zvýšený komfort, vyšší kvalitu a také úsporu času. Zásilkovna má tisíce výdejních míst, a tak je poslání a vyzvednutí pohodlně dostupné.  Velice mě těší, že jsme tuto novinku v Aukru zvládli interně implementovat do systémů ve velmi krátkém čase a uživatelé ji mohou využít hned zkraje nového roku 2022, “ uvedl Jan Sadílek, CEO Aukro.

Těší nás, že se zástup našich partnerů a klientů rozšiřuje takovým tempem. Díky tomu můžeme nabídnout dalším milionům zákazníků platformy Aukro alternativní způsob doručení. Držíme se naší filozofie přinášet klientům stále nové a unikátní produkty a služby, které mění e-commerce a logistický trh. Díky našim širokým přepravním a technologickým možnostem jsme schopni zasáhnout zákazníky opravdu napříč celou Českou republikou a ti tak mohou využít naši síť více než 6 500 výdejních míst,“ říká Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny a CEO skupiny Packeta.

„Zákazníci uvítají jak jednoduchost práce s naší mobilní aplikací, tak službu Mezi námi pro zasílání zásilek z Aukra.”
Simona Kijonková
Simona Kijonková
CEO skupiny Packeta a zakladatelka a spolumajitelka Zásilkovny​

Jak to prakticky bude fungovat?

Prodejci mají dnešním dnem možnost vystavit nabídky s novým způsobem dopravy Zásilkovna přes Aukro. Při objednávání služby doručení balíčku přes web Aukro získá prodejce podací kód pro podání zásilky. Tu odnese na podací místo Zásilkovny, kde na základě podacího kódu získá štítek. Ten nalepí na balíček, který je následně předán do přepravy ke kupujícímu. V okamžiku podání zásilky (předání na podacím místě) je prodávajícímu na jeho Aukro účet naúčtována částka za dopravu. Částka je pak fakturována spolu s ostatními poplatky Aukru na standardní faktuře. Přehled fakturovaných částek za dopravu vidí prodejce stejně jako rozpis ostatních poplatků v Moje Aukro.

V pilotním režimu bude služba přístupná všem aktivním prodejcům z technických důvodů v tento moment s výjimkou těch, kteří jsou osvobození od poplatků. Primárním důvodem je technologická, časová i finanční náročnost implementace výjimek pro minoritní skupinku uživatelů.

Kam dál? Podívejte se na přehled našich výdejních a podacích míst, ať víte, kam si můžete nechat zboží z Aukra doručit či kde podat zásilku pro kupujícího.


Sdílet:

Rubriky