V poslední době evidujeme časté útoky podvodníků, kteří zneužívají jméno naší společnosti. Zjistěte na naší nové stránce, na co si dát pozor.

Blog

Na slovenská výdejní místa doručujeme bez omezení

25. 11. 2021 8:29

Vážení zákazníci, vážení partneři,

na Slovensku byl s platností od dnešního dne vyhlášen celostátní lockdown. Chceme vás ubezpečit, že zmíněné omezení vycházející z rozhodnutí Vlády SR ze dne 24. 11. 2021 se nevztahují na naši síť výdejních míst Packeta na Slovensku.

Vládní opatření jsou účinná od 25. 11. 2021 a lockdown bude podle informací slovenské vlády trvat dva týdny.

Navzdory tvrdému lockdownu budou naše výdejní místa otevřena, jelikož poskytování poštovních služeb spadá podle slovenské vyhlášky pod služby tvz. esenciálního charakteru a podléhají tak výjimce.

Na výdejní místa slovenské Packety doručujeme bez omezení!

Výdejní místa Packety budou podobně jako během 2. vlny pandemie fungovat standardně i v současném režimu (za účelem zpracování zásilky). Vaše zásilky si tak můžete i nadále nechat posílat na výdejní místa Packety na Slovensku a e-shopy na výdejní místa mohou bez potíží doručovat.

Aktuálně zjišťujeme, které provozy zůstanou otevřené pro zákazníky slovenské Packety i v době lockdownu. Podle zkušeností z předchozího lockdownu očekáváme, že více než 90 % výdejních míst zůstane otevřených i přes zpřísněná opatření.

V případě, že bude výdejní místo, které jste si zvolili pro doručení, zavřené, vaše zásilka bude automaticky přesměrována na nejbližší možné výdejní místo. O přesměrování zásilky vás budeme informovat.

Situaci neustále sledujeme a budeme vás informovat o případných změnách.

Provozujete e-shop a posíláte na Slovensko? Více podrobností k doručování na Slovensku v době lockdownu najdete v tomto článku.


Sdílet:

Rubriky