V poslední době evidujeme časté útoky podvodníků, kteří zneužívají jméno naší společnosti. Zjistěte na naší nové stránce, na co si dát pozor.

Blog

Aktuální informace o dopravcích

18. 3. 2022 10:00

I když děláme maximum pro zajištění nejlepší kvality přepravy vašeho zboží, někdy nastanou situace, které nelze předvídat. Právě v těchto chvílích je tu pro vás tento článek, kde najdete aktuální informace a podrobnosti.

Ať už půjde o extrémní počasí, zpoždění zásilek či sezónní příplatky, níže naleznete všechny dostupné informace týkající se aktuálních opatření našich partnerských dopravců v zahraničí, které pravidelně aktualizujeme.

Poslední úprava 23. 5. 2022, 17:00
ZeměDopravceAktuální informace
Ukrajina 

Vzhledem k aktuálnímu vývoji událostí na Ukrajině vám bohužel nemůžeme zajistit doručování zásilek ani jejich vrácení zpět do České republiky.

Proto až do odvolání uzavíráme v systému možnost podat zásilky na Ukrajinu.

Je vaše zásilka již na cestě? Všechny zásilky, které máme ještě v naší síti, budou vráceny zpět. K zásilkám, které už byly předány externím přepravcům k doručení na Ukrajině, se snažíme získat maximum informací o jejich aktuálním stavu.

Celou situaci neustále sledujeme a o všech aktualitách vás budeme neprodleně informovat. V případě pozitivní změny podmínek pro doručování samozřejmě možnost posílání zásilek na Ukrajinu obnovíme. Děkujeme za pochopení.

Rusko Upozorňujeme, že doručování zásilek do Ruska je až do odvolání pozastaveno.
Německo S účinností od 31. května 2022 ukončujeme spolupráci s německým dopravcem GLS. Jako náhradu jsme pro vás spustili nového německého dopravce — DPD, a to v rámci služby DE Doručení na adresu HD.
FrancieColissimoU doručení zásilek na adresu přes francouzského dopravce Colissimo můžete nyní využívat službu doručení oproti podpisu i v naší klientské sekci. Více informací naleznete v tomto článku.
MaďarskoMaďarská poštaK 30. 4. 2022 jsme ukončili spolupráci s Maďarskou poštou. Více informací zde.
ŠpanělskoCorreosŠpanělský dopravce Correos (ID 4638) zavedl bezkontaktní doručování. Co to znamená? Nově kurýři od příjemců nevyžadují podepsání dokladu o převzetí zásilky.

Sdílet:

Rubriky