Blog

Aktuální informace o dopravcích

20. 11. 2023 12:20

I když děláme maximum pro zajištění nejlepší kvality přepravy vašeho zboží, někdy nastanou situace, které nelze předvídat. Právě v těchto chvílích je tu pro vás tento článek, kde najdete aktuální informace a podrobnosti. Ať už půjde o extrémní počasí, zpoždění zásilek či sezónní příplatky, níže naleznete všechny dostupné informace týkající se aktuálních opatření našich partnerských dopravců v zahraničí, které pravidelně aktualizujeme.
Poslední úprava 20. 11. 2023, 13:20
Země Dopravce Aktuální informace
Bulharsko Sameday Od 16. října 2023 jsme spustili v Bulharsku doručení skrze nového dopravce – našeho partnera Sameday.
Izrael FedEx Od 20. listopadu 2023 jsme dočasně pozastavili doručovací služby v Izraeli. Pozastavení se týká obou služeb: IL FedEx HD Economy a IL FedEx HD Priority.
Itálie Bartolini Zpětná adresa „Via Marinoni 1“ přijímá od 1. září 2023 zpětné zásilky od všech dopravců, nejen od Bartolini.
Francie Colissimo Od 20. listopadu 2023 jsme zavedli u Colissimo HD možnost připojištění zásilek. Od 1. prosince 2023 se mění cena za pojištění u dopravce Colissimo PP.
Francie Colis Privé Novinka: doručení oproti podpisu
Při doručování na adresu s tímto přepravcem mohou nyní od 17. dubna 2023 zákazníci jednoduše nahlásit kód pro předání.
Velká Británie, Irsko FedEx Od dubna můžete se společností FedEx posílat do Velké Británie i Irska. V rámci doručení nabízíme do zmíněných zemí dvě služby: International Connect Plus a International PriorityPodrobnosti zde
Rakousko DPD Od března je přes tohoto dopravce možné posílat pouze zásilky bez dobírky. Více info zde.
Maďarsko Fáma Futár Spolupráce s maďarským dopravcem Fáma Futár byla ukončena v lednu 2023. Pro doručování na adresu v rámci Maďarska můžete využívat tyto dopravce: 📦 HU Doručení na adresu HD (4159) 📦 HU Maďarská pošta HD (763) 📦 HU DPD HD (805)
Ukrajina Meest POSHTA Dopravce Meest se v srpnu 2023 oficiálně přejmenoval na Meest POSHTA.
Slovinsko Express One Od 1. srpna 2023 jsme spustili ve Slovinsku doručení skrze nového dopravce – našeho partnera Express One. Můžete využít jeho služeb jak při doručení na adresu, tak na výdejní místa či do boxů.

Sdílet:

Rubriky