PPC Hero

Neohrožený PPC jezdec, který zatočí s nevhodným klíčovým slovem i reklamou. Svoje CPC, CPT i CTR teritorium si bedlivě střeží a monitoruje. Pro boj proti nepřátelům využívá artefakt jménem Analytics! Jsi to právě ty, náš hrdina pro online svět? Pokud tě láká navrhovat, spravovat, analyzovat, a hlavně zlepšovat výkon kampaní, tak hledáme právě tebe!

Co našeho hrdinu čeká?

  • Tvorba a analýza e-commerce B2B i B2C kampaní v Česku a dalších evropských zemích
  • Příprava kreativních inzertních textů
  • Práce s daty a vyhodnocení kampaní
  • Jednání s naší PR agenturou
  • Hledání nových příležitostí a trendů
  • Spolupráce na přípravě komunikačních plánů

Jaké bojové umění bys měl ovládat?

  • PPC systémy AdWords, Sklik, Facebook Ads
  • Google Analytics
  • Vyhodnocovaní realizovaných kampaní
  • Umění vytvořit zadání pro své kolegy
  • Český jazyk, případně slovenský

Za co získáš body navíc?

  • Máš alespoň dva roky zkušeností s on-line marketingem
  • Ovládáš na dobré úrovni anglický jazyk

Co pro tebe máme připraveno?

  • Skvělý tým mladých kolegů, kteří se vyznají ve svém oboru a rádi ti pomohou a poradí
  • Možnost rozvoje pomocí špičkového externího mentora
  • Pravidelná interní a externí školení
  • Další zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, dotovaná bezkontaktní elektronická stravenka, Multisport karta, homeoffice atd.)
  • Přesahy mezi jednotlivými online marketingovými nástroji a systémy
  • Flexibilní pracovní doba i práce z domova, příjemné pracovní prostředí na Praze 9
  • Kvartální bonusy
  • Služební počítač a mobilní telefon
  • Čeká tě relativně mladý kolektiv, kde o zábavu není nouze
  • Neomezený přísun kávy

Lokalita: Praha

Zaujala Vás naše společnost? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na kariera@zasilkovna.cz a do předmětu zprávy napište Pozice: PPC Hero.

Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Wanted! PHP vývojář, vývojářka

Programuj unikátní řešení!

Společnost: Zásilkovna s.r.o.

Adresa: náměstí Na Santince 2440/5, Praha – Dejvice nebo Brno

Zásilkovna vznikla před 8 lety jako technologický start-up. A přestože už dávno nejsme start-up, jsme super cool tým a míříme stále výš. Stáváme se technologickou firmou, která udává trendy nejen v ČR, ale v rámci celé EU. Zatím se nám to daří a rosteme rychlým tempem – přidej se k nám a budeš růst s námi! Naším core businessem je digitální platforma a přeprava zboží od e-shopů v rámci naší franšízové sítě výdejních míst, která je jedna z největších v Evropě!

Co máme na starosti my v IT? Když se k nám přidáš, budeš mít šanci vyvíjet a připravovat jednotný mezinárodní systém, který svým jedinečným řešením propojuje nejen dopravní, ale i finanční a skladové systémy. Již v tuto chvíli nám pod rukama protékají desetitisíce zásilek denně od více než 18 000 evropských e-shopů.

Co pro Tebe bude denním chlebem:

  • objektově orientované PHP
  • SQL databáze (používáme MySQL)
  • HTML a CSS
  • Javascript na úrovni používání jQuery
  • Vývoj unikátního řešení s mnoha podpůrnými a rozmanitými projekty

Setkáš se také s:

  • Nette, dibi
  • Dalšími programovacími jazyky (C++, Python, C#)
  • CSS preprocesory (LESS, SASS)
  • OS Linux a správou serverů
  • ElasticSearch, Kibana
  • RabbitMQ
  • Redis

Společně to můžeme ušít na míru:

  • Práce na full-time nebo part-time
  • Flexibilní pracovní doba i práce z domova
  • Možnost práce z Brna a okolí

A co tě u nás udělá šťastným/šťastnou:

  • Týden dovolené navíc
  • Multisport karta
  • Bezkontaktní elektronická stravenka
  • Pravidelné IT party a hackathony

A co nebude rozhodně chybět?

  • Služební notebook a telefon
  • Mladý kolektiv nadšenců do nových technologií a inovací

Svých lidí si vážíme, a proto je to i na platu vidět. Jako zkušený vývojář si u nás sáhneš až na 80.000 Kč

Skončil Ti projekt nebo prostě jen chceš změnu? Ozvi se nám!

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na kariera@zasilkovna.cz a do předmětu zprávy napište Pozice: PHP vývojář. Těšíme se na případnou spolupráci.

Skladník

Koho hledáme: Muže či ženy, kteří ocení rodinný charakter firmy

Náplň práce:

  • balení zásilek
  • třídění balíků
  • práce se čtečkou čárových kódů

Požadujeme:

  • zodpovědnost a spolehlivost
  • pracovitost

Nabízíme:

  • zaučení bez předchozí praxe
  • práce na HPP, DPP nebo DPČ
  • domlouvání směn
  • práce pondělí – pátek
  • práce v mladém a přátelském kolektivu
  • možnost kariérního růstu
  • nástup ihned

Lokalita: Praha – Satalice, Brno – Vídeňská

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na kariera@zasilkovna.cz a do předmětu zprávy napište Pozice: Skladník. Těšíme se na případnou spolupráci.

Pracovník/Pra­covnice zákaznického servisu

Baví Vás komunikovat s lidmi? Jste rádi v centru dění? Nuda v práci je pro Vás tabu? Máte radost, když někomu pomůžete vyřešit problém a zjednodušíte mu tím život?

Bude to Vaše první práce? Nevadí! Nemusíte mít obavy, vše Vás rádi naučíme.

Našim zaměstnancům dáváme možnost profesního rozvoje a kariérního postupu.

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení, HPP, možný i částečný úvazek
  • stravenky 100Kč den, plně hrazené zaměstnavatelem
  • možnost domlouvání směn (měsíčně)
  • práce v mladém kolektivu
  • lokalita – Praha 9 v blízkosti zastávky metra Českomoravská
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • nástup možný ihned

  • orientace v interním systému o pohybech zásilek v logistické společnosti a následné aplikování těchto znalostí při komunikaci s klienty (odesílateli i příjemci)
  • řešení dotazů obdržených po e-mailu či telefonu
  • administrativní činnost spojená s chodem společnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • velmi dobré komunikační dovednosti a prozákaznický přístup
  • základní znalost práce na PC
  • pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
  • cizí jazyk výhodou, ale není bezpodmínečně nutný

O naše zaměstnance se staráme. Víme, že jsou ve firmě to nejlepší, co máme. A podle toho se k nim chováme.

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis na kariera@zasilkovna.cz a do předmětu zprávy napište Pozice: Zákaznický servis. Těšíme se na případnou spolupráci.

Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice

Koho hledáme: Muže či ženy, kteří nám umožní posunout se dál a ocení rodinný charakter firmy

  • rozvoz a svoz zásilek po výdejních místech a klientech
  • nakládka zboží
  • výběr dobírek
  • komunikace s klienty
  • práce ve skladu: balení, třídění a výdej zásilek

Požadujeme:

  • řidičský průkaz sk. B, praxe nutností
  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost, pracovitost a samostatnost
  • seriózní přístup k zákazníkům, asertivitu a empatii
  • flexibilitu, odolnost vůči stresu, spolehlivost
  • základní znalost práce s PC

Nabízíme:

  • práci ve stabilní české společnosti
  • příjemné prostředí v mladém kolektivu
  • možnost profesního růstu ve firemní struktuře
  • stravenky 100/Kč den, plně hrazené zaměstnavatelem

Lokalita: Praha – Satalice

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis na kariera@zasilkovna.cz a do předmětu zprávy napište Pozice: Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice. Chceme Vás poznat. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně. Těšíme se na případnou spolupráci.

Obchodní zástupce / Specialista výdejních míst

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/SPECI­ALISTA VÝDEJNÍCH MÍST PRO KRÁLOVÉHRADECKÝ A PARDUBICKÝ KRAJ, který/která bude podporou pro naše stávající partnery a zároveň nám pomůže s rozšířením našich výdejních míst.

Co bude Vaší náplní práce?

  • vyhledávání nových výdejních míst a jejich sjednávání
  • školení jednoduchých procesů
  • akviziční telefonáty
  • správa pobočkové sítě
  • práce v kanceláři i v terénu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • ukončené SŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidičský
  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • dobré vyjadřovací schopnosti
  • zodpovědnost
  • počítačovou gramotnost (instalace HW, zapojení tiskárny, odebrání tiskárny ve Windows, zaktivnění modulů v prohlížeči, základní znalost Excelu, orientace na internetu)

Co Vám nabízíme?

  • fixní mzda + vysoké motivační provize
  • telefon, PC
  • po zaškolení automobil
  • možnost podílet se na rozvoji rychle se rozrůstající společnosti
  • mladý a přátelský kolektiv
  • firemní akce
  • práce na HPP

Zaujala Vás naše společnost? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na kariera@zasilkovna.cz a do předmětu zprávy napište Pozice: Obchodní zástupce. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně. Těšíme se na případnou spolupráci.