Doručení na Slovensko
od 65 Kč!

98 % zásilek doručíme na výdejní místa na Slovensku již do druhého dne od podání.

Naše služby

Doručení zboží na výdejní místa preferuje podle našich dat 98 % zákazníků. Mohou si zde totiž zásilku vyzvednout v čase, který jim vyhovuje, a nemusí jak na trní čekat na kurýra.

Kompletní logistické řešení

Spojením se Zásilkovnou získáte možnost doručování na výdejní místa i na adresu na Slovensku, zpětnou logistiku i podporu a zákaznický servis.

Registrovat se

Výdejní místa

Nabídněte svým zákazníkům možnost vyzvednout si zásilku pohodlně na jednom z tisíců výdejních míst na Slovensku a získejte tak konkurenční výhodu!

Doručení na adresu

Nabízíme i možnost doručení zásilek zákazníkům přímo na adresu. Zákazníkům budou formou SMS doručeny informace o čase doručení.

Zpětná logistika

Vracení zboží ze Slovenska je se Zásilkovnou více než jednoduché! Máme pro vás hned dvě možnosti zpětné logistiky zásilek. Více informací najdete zde.

Kvalitní podpora

Vaši zákazníci se budou moci obrátit na náš zákaznický servis či chatbota, vám bude k dispozici náš tým poradců pro jakoukoliv pomoc či radu.

Z-BOXy jsou i na Slovensku

Napojte se na Zásilkovnu a umožněte tak zákazníkům vyzvedávat si zboží 24/7 v našich samooblužných boxech, jejichž počet na Slovensku roste každým dnem.

Ceník doručení
z ČR na Slovensko

Název dopravce
Rychlost dopravy
Cena do 1 kg
Cena do 2 kg
Cena do 5 kg
Cena do 10 kg
Dobírka
Packeta.sk Doručení na adresu
D+1 od 88 Kč od 102 Kč od 115 Kč od 140 Kč od 19 Kč
Packeta.sk Doručení na výdejní místo
D+1 od 65 Kč od 65 Kč od 65 Kč od 128 Kč od 12 Kč
Slovenská pošta Doručení na adresu
D+2 od 88 Kč od 98 Kč od 118 Kč od 148 Kč od 22 Kč

Ceny platí pro doručení z České republiky na Slovensko. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Kompletní ceník v PDF

Další informace

Vyplňte oba kontakty

V rámci doručení na adresu na Slovensko je třeba uvádět oba dva kontaktní údaje na adresáta, tedy telefonní číslo i e-mail. Zásilky s chybějícími kontaktními údaji nebude možné systémově podat ke zpracování.

Věděli jste, že...

Slováci české výrobky opravdu vyhledávají. Neuvěřitelných 63 % zahraničních objednávek uskutečněných na Slovensku patří českým e-shopům! Nákup v zahraničí je pro Slováky skoro denním chlebem. 66 % jejich nákupů proběhne v cizině.

    Otázky a odpovědi

Registrovat e-shop