Doručení do Polska
od 89 Kč!

Zásilky vašim zákazníkům v Polsku doručíme rychle a levně.

Naše služby

Máme vlastní přepravní kapacity a v rámci služby “Zásilkovna domů” doručíme vašim zákazníkům zboží přímo na adresu. K tomu spolupracujeme s desítkami evropských přepravců.

Naše Packeta.pl je tu k vašim službám

Spojením se Zásilkovnou získáte možnost doručování na výdejní místa i na adresu v Polsku, zpětnou logistiku i podporu a zákaznický servis.

Registrovat se

Samoobslužné boxy

Nabídněte svým zákazníkům možnost vyzvednout si zásilku pohodlně v jednom ze samoobslužných boxů našeho partnera InPost.

Doručení na adresu

Vašim zákazníkům v Polsku doručíme zásilku přímo na adresu, a to ve spolupráci s prověřenými polskými přepravci. Zákazníkům budou formou SMS doručeny informace o čase doručení.

Zpětná logistika

Vracení zboží z Polska je se Zásilkovnou více než jednoduché! Máme pro vás hned dvě možnosti zpětné logistiky zásilek. Více informací najdete zde.

Kvalitní podpora

Vaši zákazníci se budou moci obrátit na náš zákaznický servis či chatbota, vám bude k dispozici náš tým poradců pro jakoukoliv pomoc či radu.

Expandovat do Polska se vyplatí

Počet Poláků, kteří nakupují v zahraničních e-shopech, činí astronomických 60 %! Tip: Poláci nejraději platí metodou platby Pay-by-link a na dobírku.

Ceník doručení
z ČR do Polska

Název dopravce
Rychlost dopravy
Cena do 1 kg
Cena do 2 kg
Cena do 5 kg
Cena do 10 kg
Dobírka
Packeta.pl Doručení na adresu
D+2 od 90 Kč od 90 Kč od 95 Kč od 95 Kč od 15 Kč
InPost Paczkomaty Box
D+2 od 89 Kč od 89 Kč od 89 Kč od 110 Kč od 15 Kč

Ceny platí pro doručení z České republiky do Polska. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Kompletní ceník v PDF

Další informace

Doručení do samoobslužných InPost Paczkomatů

Standardní ceny doručení na Paczkomaty jsou v rámci rozměrových kategorií stejné za předpokladu, že zásilky splní parametry stanovené přepravcem InPost (viz kompletní ceník a parametry). V případě, že rozměry zásilek zadané v systému fyzicky překročí svou rozměrovou kategorii, InPost si vyhrazuje právo k účtování příplatku 60 Kč za každou takovou změněnou zásilku. Doporučujeme proto rozměry zásilek zadávat co nejpřesněji.

    Otázky a odpovědi

Registrovat e-shop