Doručení zásilek
do Velké Británie

Posíláte zásilky zákazníkům z Anglie? My jim je přepravíme rychle a levně.

Kompletní ceník v PDF

Naše služby

Máme vlastní přepravní kapacity a v rámci služby “Zásilkovna domů” doručíme vašim zákazníkům zboží přímo na adresu. K tomu spolupracujeme s desítkami evropských přepravců.

Jednoduché řešení odesílání zboží do Velké Británie

Spojením s námi získáte možnost výhodného doručování na adresu i podporu a zákaznický servis.

Registrovat se

Doručení na adresu

Vašim zákazníkům v Anglii doručíme zásilku přímo na adresu, a to ve spolupráci s prověřenými lokálními přepravci. Zákazníkům budou formou SMS doručeny informace o čase doručení.

Jedno napojení

Jakmile se napojíte na systém Zásilkovny, můžete okamžitě začít využívat služeb desítek přepravců včetně anglického Royal Mail. Přitom s nimi nemusíte uzavírat žádné smlouvy. Za spolehlivé procesy ručíme my.

Kvalitní podpora

Vaši britští zákazníci se budou moci obrátit na náš zákaznický servis či chatbota, vám bude k dispozici náš tým poradců pro jakoukoliv pomoc či radu.

Brexit

Po brexitu začala platit pro posílání zásilek do UK nová pravidla. Situaci neustále sledujeme a veškeré aktuální informace vám předáváme na našem blogu a v klientské sekci.

Ceník doručení
z ČR do Velké Británie

Doručení na výdejní místo
-
Doručení na adresu
od 195 Kč

Ceny platí pro doručení z České republiky do Velké Británie. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Kompletní ceník v PDF

Další informace

P. O. boxy

Doručení zásilek na adresu P. O. boxu není možné.

Celní limit

Limit hrazení cla a DPH je 135 GBP. V okamžiku, kdy je zásilka dražší než 135 GBP, je vyměřeno a následně fakturováno clo a DPH odesilateli zásilky.

Věděli jste, že…

Se svými 97,5 % má Anglie nejvyšší penetraci internetu na světě. Britové ve velkém a rádi nakupují online. Expanze do UK se vám vyplatí!

    Otázky a odpovědi

Registrovat e-shop