Doručení do Maďarska
od 65 Kč!

Zásilky vašim zákazníkům v Maďarsku doručíme rychle a levně.

Naše služby

Doručení zboží na výdejní místa preferuje podle našich dat 98 % zákazníků. Mohou si zde totiž zásilku vyzvednout v čase, který jim vyhovuje, a nemusí jak na trní čekat na kurýra.

Kompletní logistické řešení

Spojením se Zásilkovnou získáte možnost doručování na výdejní místa i na adresu v Maďarsku, zpětnou logistiku i podporu a zákaznický servis.

Registrovat se

Výdejní místa

Nabídněte svým zákazníkům možnost vyzvednout si zásilku pohodlně na jednom ze stovek výdejních míst v Maďarsku a získejte tak konkurenční výhodu!

Doručení na adresu

Nabízíme i možnost doručení zásilek zákazníkům přímo na adresu. Zákazníkům budou formou SMS doručeny informace o čase doručení.

Zpětná logistika

Vracení zboží z Maďarska je se Zásilkovnou více než jednoduché! Máme pro vás hned dvě možnosti zpětné logistiky zásilek. Více informací najdete zde.

Kvalitní podpora

Vaši zákazníci se budou moci obrátit na náš zákaznický servis či chatbota, vám bude k dispozici náš tým poradců pro jakoukoliv pomoc či radu.

Packeta Hungary

V Maďarsku máme vlastní centrálu i depa a spolupracujeme s několika partnerskými přepravci. Díky tomu zajišťujeme rychlou, efektivní a cenově výhodnou přepravu.

Ceník doručení
z ČR do Maďarska

Název dopravce
Rychlost dopravy
Cena do 1 kg
Cena do 2 kg
Cena do 5 kg
Cena do 10 kg
Dobírka
Packeta.hu Doručení na adresu
D+2 od 99 Kč od 99 Kč od 109 Kč od 130 Kč od 15 Kč
Packeta.hu Doručení na výdejní místo
D+2 od 65 Kč od 65 Kč od 65 Kč od 128 Kč od 15 Kč
Maďarská pošta Doručení na adresu
D+2 od 110 Kč od 119 Kč od 139 Kč od 189 Kč od 19 Kč

Ceny platí pro doručení z České republiky do Maďarska. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Kompletní ceník v PDF

Další informace

Věděli jste, že…

Celá třetina Maďarů nakupuje online. Tyto 3 miliony zákazníků mají k dispozici pouhých 4 500 e-shopů. Z hlediska konkurence je tak Maďarsko velmi příhodnou zemí pro expanzi.

Doporučujeme umožnit dobírku

Celých 77 % Maďarů dává přednost doručování na dobírku. Díky možnosti otevření a kontroly zásilky na výdejním místě, kterou nabízíme, tak u nich rozhodně zabodujete!

    Otázky a odpovědi

Registrovat e-shop