Doručení po České republice
od 47 Kč!

98 % zásilek doručíme na výdejní místo zpravidla již do druhého dne.

Naše služby

Doručení zboží na výdejní místa preferuje podle našich dat 98 % zákazníků. Mohou si zde totiž zásilku vyzvednout v čase, který jim vyhovuje, a nemusí jak na trní čekat na kurýra.

Kompletní logistické řešení

Jedním kliknutím získáte naše výdejní místa, doručení na adresu, zpětnou logistiku i podporu a zákaznický servis.

Registrovat se

Výdejní místa

Nabídněte svým zákazníkům možnost vyzvednout si zásilku pohodlně na jednom z tisíců výdejních míst a získejte tak konkurenční výhodu.

Doručení na adresu

Nabízíme i možnost doručení zásilek zákazníkům přímo na adresu. Zákazníkům budou formou SMS doručeny informace o čase doručení.

Zpětná logistika

Vracení zboží se Zásilkovnou je více než jednoduché! Máme pro vás hned dvě možnosti zpětné logistiky zásilek. Více informací najdete zde.

Kvalitní podpora

Vaši zákazníci se budou moci obrátit na náš zákaznický servis či chatbota, vám bude k dispozici náš tým poradců pro jakoukoliv pomoc a radu.

Technologické inovace

Udáváme směr v logistice. Vaši zákazníci budou se Zásilkovnou moci využívat samoobslužné Z-BOXy či naše robotické výdejní místo Z-BOT.

Ceník doručení
do České republiky

Název dopravce
Rychlost dopravy
Cena do 1 kg
Cena do 2 kg
Cena do 5 kg
Cena do 10 kg
Dobírka
Zásilkovna Doručení na adresu
D+1 od 79 Kč od 79 Kč od 79 Kč od 99 Kč od 19 Kč
Zásilkovna Večerní doručení
D+0 od 120 Kč od 120 Kč od 120 Kč od 150 Kč od 12 Kč
Zásilkovna Doručení na výdejní místo
D+1 od 47 Kč od 47 Kč od 47 Kč od 128 Kč od 12 Kč

Ceny platí pro doručení v rámci České Republiky. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Kompletní ceník v PDF

Další informace

Večerní doručení

V rámci největších měst (Praha, Brno, Ostrava) nabízíme doručení na adresu ve večerních hodinách. V případě, že zásilky podáte na příslušných depech do 16:00, na vybraných pobočkách do 13:00 nebo prostřednictvím svozů, doručíme je v rámci daného města ještě ten samý den, a to ve večerních hodinách mezi 18. a 22. hodinou. Podání je možné také na ostatních pobočkách po celé České republice i na Slovensku – v takovém případě zboží doručíme následující den.

Vyplňte oba kontakty

  • Povinné kontaktní údaje: V rámci doručení na adresu je třeba uvádět oba dva kontaktní údaje na adresáta, tedy telefonní číslo i e-mail. Zásilky s chybějícími kontaktními údaji nebude možné systémově podat ke zpracování.

  • Doručení zásilek na adresu P. O. boxu není možné.

Chcete doručovat se
Zásilkovnou?

01

Napojíte se na systém
Jakmile se prostřednictvím API napojíte na náš systém, můžete začít využívat služeb české Zásilkovny, všech našich poboček v rámci Packeta Group i desítek zahraničních dopravců.

02

Vložíte zásilky do systému
Zásilky budete zadávat do systému v jednom jediném rozhraní. Uložíte údaje o zásilce, vytisknete štítek a ten nalepíte na zásilku. Žádné zbytečné papírování.

03

Zásilky podáte sami, anebo předáte našemu řidiči
Zásilky zavezete na podací místo či depo, anebo je u vás vyzvedne náš kurýr. Tímto krokem jsou zásilky přijaté do přepravy - a o vše ostatní už se staráme my.

04

Sledujte trasu zásilek
Z depa pak zásilky směřují k zákazníkům nebo do rukou našich zahraničních přepravních partnerů. Každá zásilka má své trasovací číslo, díky kterému můžete sledovat její pohyb.

05

Hotovo! Zásilka byla doručena
Zásilku doručíme vašim zákazníkům na výdejní místo, přímo na adresu nebo do samoobslužného výdejního místa Z-BOX. O úspěšném předání budete ihned informováni.

    Otázky a odpovědi

Registrovat e-shop