Doručení do Itálie
od 170 Kč!

Posíláte zásilky italským zákazníkům? My jim je přepravíme rychle a levně.

Naše služby

Máme vlastní přepravní kapacity a v rámci služby “Zásilkovna domů” doručíme vašim zákazníkům zboží přímo na adresu. K tomu spolupracujeme s desítkami evropských přepravců.

Kompletní logistické řešení

Spojením s námi získáte možnost výhodného doručování na adresu, zpětnou logistiku i podporu a zákaznický servis.

Registrovat se

Doručení na adresu

Vašim zákazníkům v Itálii doručíme zásilku přímo na adresu, a to ve spolupráci s prověřenými italskými přepravci. Zákazníkům budou formou SMS doručeny informace o čase doručení.

Zpětná logistika

Vracení zboží z Itálie je se Zásilkovnou více než jednoduché! Máme pro vás hned dvě možnosti zpětné logistiky zásilek. Více informací najdete zde.

Kvalitní podpora

Vaši italští zákazníci se budou moci obrátit na náš zákaznický servis či chatbota, vám bude k dispozici náš tým poradců pro jakoukoliv pomoc či radu.

Jedno napojení

Jakmile se napojíte na systém Zásilkovny, můžete okamžitě začít využívat služeb desítek přepravců včetně oblíbeného Bartolini. Přitom s nimi nemusíte uzavírat žádné smlouvy. Za spolehlivé procesy ručíme my.

Ceník doručení
z ČR do Itálie

Název dopravce
Rychlost dopravy
Cena do 1 kg
Cena do 2 kg
Cena do 5 kg
Cena do 10 kg
Dobírka
Bartolini Doručení na adresu
D+ 2-3 od 175 Kč od 199 Kč od 255 Kč od 320 Kč od 40 Kč
Bartolini Doručení na výdejní místo
D+ 2-3 od 175 Kč od 199 Kč od 255 Kč od 320 Kč Nelze
GLS Doručení na adresu
D+ 2-3 od 199 Kč od 219 Kč od 299 Kč od 359 Kč od 29 Kč
HR Parcel Doručení na adresu
D+ 3-4 od 170 Kč od 190 Kč od 250 Kč od 300 Kč od 40 Kč

Ceny platí pro doručení z České republiky do Itálie. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Kompletní ceník v PDF

Další informace

P. O. boxy

Doručení zásilek na adresu P. O. boxu není možné.

Pravidla pro výpočet volumetriky

1. Bartolini

Italský dopravce Bartolini uplatňuje při doručování přepočet na volumetrickou váhu, a to u zásilek od 3 kg reálné hmotnosti. Hmotnost každé zásilky od 3 kg je přepočítána vzorcem v cm: šířka x délka x výška / 5000 = volumetrická hmotnost. Dle pravidel dopravce je pak fakturována vždy ta hmotnost zásilky, která má vyšší hodnotu.

2. GLS

Taktéž dopravce GLS uplatňuje při doručování do Itálie přepočet na volumetrickou váhu. Aby pro vás bylo doručování do Itálie výhodnější, v rámci výpočtu volumetriky došlo ke změně pravidel, a to ve váš prospěch!

U zásilek s reálnou i volumetrickou hmotností do 3 kg se bude nadále používat starý vzorec.

V případě, že volumetrická hmotnost (vypočtena starým vzorcem) nebo reálná hmotnost zásilky bude vyšší než 3 kg, dojde k přepočtení volumetrické váhy pomocí nového vzorce šířka x délka x výška / 5000 = volumetrická hmotnost.

Pro lepší představu jsme pro vás na blogu připravili pár příkladů, kde je vidět rozdíl výpočtů dle starých a nových pravidel. Výši ceny doručení podle volumetrické hmotnosti se dozvíte v ceníku v klientské sekci.

    Otázky a odpovědi

Registrovat e-shop