Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace

Proč eshopy volí Zásilkovnu?

Nízké ceny

S námi získáváte nejen cenově výhodné zasílání (již od 47 Kč), ale i další služby v ceně.

Široká síť výdejních míst

Provozujeme 7962 výdejních míst v Česku, Slovensku, Maďarsku a nově například také v Rumunsku. V ČR jsme dokonce ve všech městech nad 5 tis. obyvatel.

Podání na podacích místech

Téměř všechna naše výdejní místa jsou určena také k podání zásilek. Pokud posíláte pravidelně více jak 12 zásilek denně, můžeme si je vyzvednout také přímo u Vás.

Doručování do zahraničí

Vaše zboží snadno dostaneme i za hranice ČR, bez bariér a dalších nákladů. Nemusíte složitě implementovat rozhraní všech dopravců. S námi Vám stačí jeden systém, jedno napojení a jeden štítek.

Večerní doručení

Po Praze, Brně a Ostravě provozujeme večerní rozvozy. Adresátům zásilku doručíme ještě ten samý den od 18 do 22 hodin!

Snadná implementace

Máme připravené balíčky pro 99 % eshopových řešení používaných v ČR. Hloubka implementace je na Vás, umíme i plně automatizovaná podání nebo propojení do informačního systému a účetnictví. Zůstat ale můžete i na jednoduchém zobrazení výdejních míst. Máte řešení napsané na míru? Žádný problém, Zásilkovnu dokážeme napojit doslova na cokoli během několika týdnů! Rádi také pro Vás můžeme přidat specifické funkce jako dopravu na vlastní prodejny nebo jiné zasilatelské společnosti.

Telefonická hotline

Pokud Vaši zákazníci potřebují poradit s vyzvednutím zásilky nebo třeba s reklamací, naši operátoři jsou jim k dispozici. A kdybyste s námi potřebovali cokoli probrat Vy, spojíme Vás přednostně přímo s naším specialistou.

Pomůžeme Vám růst

Chceme být především Vaši partneři. Nikdo pro nás není příliš malý a Váš růst je i v našem zájmu!