Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace

Co je Zásilkovna?

Zásilkovna je ryze česká franšízová logisticko-technologická společnost založená v roce 2010, která vznikla s cílem usnadnit e-shopům přepravu zboží k zákazníkům. Krédem Zásilkovny je rychlé a pohodlné vyzvedávání zásilek bez front. Umožňuje to hustá síť výdejních míst, kterých je v České republice již více než 4900 a každý měsíc se otevírají desítky dalších.

Jak doručujeme?

Na výdejní místa, ale i přímo na adresu, doručuje Zásilkovna zákazníkům zboží z více než 30 000 e-shopů. Od roku 2019 společnost nabízí také doručování zásilek mezi fyzickými osobami, a to přes mobilní aplikaci prostřednictvím služby Mezi námi.

Udáváme směr v logistice!

Kromě kamenných poboček si zásilku odeslanou přes Zásilkovnu můžete vyzvednout i v samoobslužných výdejních boxech Z-BOX nebo v robotickém výdejním místě Z-BOT. Nové technologie jsou pro Zásilkovnu synonymum. I proto tato značka určuje v České republice trendy v logistice a pomáhá posouvat e-commerce na vyšší level. Pod hlavičkou Packeta Group funguje společnost také na Slovensku, v Německu, Maďarsku, Polsku, Rumunsku či ve Spojených arabských emirátech. A další expanze je nasnadě. Cílem společnosti Packeta totiž je stát se globální digitální logistickou platformou. 

Kam míříme?

V letošním roce cílí skupina Packeta na obrat ve výši 5,2 miliardy korun a 70 milionů přepravených zásilek v celkové hodnotě 84 miliard korun. Počet výdejních míst plánuje navýšit na 9 000, v České republice na 5 000. S růstem celé skupiny poroste také celkový počet dep, a to na 43 s celkovou plochou 100 000 m2. V oblasti pronikání na nové trhy se Packeta zaměří na Blízký východ, kde v současné době doručuje do Spojených arabských emirátů a do konce roku plánuje spustit služby do dalších 8 zemí v tomto regionu.  

Zajímavé odkazyHodnoty společnosti

Firemní hodnoty tvoří závazný rámec chování pro pracovníky na všech pozicích. Jsou užitečným vodítkem pro jejich postoje a určují jednotný celofiremní směr, kterému v Zásilkovně všichni věříme. Naše poslání shrnují tyto hodnoty:

PROFESIONALITA

Rozumíme svým úkolům a pracujeme na nich. Rozvíjíme své silné stránky a přispíváme tak k chodu celé společnosti. Věnujeme se i detailům a maximálně se staráme o spokojenost zákazníka.


ODPOVĚDNOST

Přijetím termínu souhlasíme s jeho dodržením. Ručíme za sebe a za to, co a jak děláme. Přiznáváme své chyby a umíme přijmout odpovědnost za neúspěchy své i celého týmu.


KVALITA

Kvalitu vnímáme jako standardní součást naší práce a jako naši vizitku. Sami jsme spokojeni pouze tehdy, když jsou maximálně spokojení naši zákazníci.


ORIGINALITA

Kreativita nám dává prostor vytvářet nové věci a vkládat nezaměnitelnou hodnotu našim produktům, myšlenkám a řešením. Přemýšlíme startupově a jsme sami sobě manažery.


DŮVĚRA

Můžeme se na sebe všichni spolehnout, ochotně spolupracovat a budovat dobré vztahy jak se svými kolegy, tak s našimi zákazníky.


RYCHLOST

Vše řešíme rychle a s maximálním nasazením. Neustále se snažíme zefektivnit všechny kroky, které děláme. Překonáváme překážky.


NADŠENÍ

Co děláme, děláme myslí a srdcem. Do našich projektů vkládáme nejen znalosti, zkušenosti a kvalifikaci, ale i naše nadšení. Máme v sobě rebela, prostřednictvím kterého vytváříme prostředí k učení a dalšímu rozvoji.


INOVACE

Realizujeme nové nápady, sdílíme zkušenosti, máme otevřenou mysl k vnějším podnětům. Nespokojujeme se pouze se zavedeným, ale hledáme nové cesty. Inovace totiž úzce souvisí s kreativitou. Nápady mohou přinést změny v řízení a procesech a posunout celou společnost.

Management společnosti