Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace

Co je Zásilkovna?

Zásilkovna je český logistický projekt Simony Kijonkové, který vznikl v roce 2010. Od té doby se Zásilkovna vypracovala na jednu z nejúspěšnějších společností v ČR. Poskytuje komplexní logistické služby pro internetové obchody ve 30 zemích Evropy včetně Ruska, Ukrajiny a Švýcarska. Zásilkovna spolupracuje s více než 28 000 e-shopy.

Klienti Zásilkovny mohou při zasílání zboží z internetových obchodů využít hustou síť výdejních míst, kterých je aktuálně po celé České republice téměř 2800. Zásilky běžně doručuje Zásilkovna do druhého dne. Zákazník si svůj balíček může vyzvednout kdykoli potřebuje, zabere to jen pár vteřin. Zásilkovna také provozuje službu Mezi námi pro doručování zásilek mezi fyzickými osobami. Zákazník vyplní všechny potřebné údaje pro odeslání zásilky pohodlně kdekoliv přes mobilní aplikaci a na podacím místě Zásilkovny sdělí pouze vygenerované heslo k zásilce. Žádné fronty, žádné zbytečně dlouhé formuláře.

Zásilkovna patří do skupiny Packeta, kterou tvoří celkem 13 firem. Packeta přepravila v roce 2019 více než 19 milionů zásilek, což je meziroční nárůst o 84 %. Obrat skupiny dosáhl meziročně růst o 60 % na téměř 1,3 miliardy korun. Packeta přepravila v roce 2019 zboží v celkové hodnotě 28,5 miliardy korun, ve srovnání s rokem 2018 jde o nárůst o 73 %. Z celkového objemu české e-commerce v roce 2019 to bylo téměř 20 %. Pro letošní rok je cílem Zásilkovny a firem ve skupině Packeta obrat ve výši 2 miliardy korun a 35 milionů přepravených zásilek.Hodnoty společnosti

Firemní hodnoty tvoří závazný rámec chování pro pracovníky na všech pozicích. Jsou užitečným vodítkem pro jejich postoje a určují jednotný celofiremní směr, kterému v Zásilkovně všichni věříme. Naše poslání shrnují tyto hodnoty:

PROFESIONALITA

Rozumíme svým úkolům a pracujeme na nich. Rozvíjíme své silné stránky a přispíváme tak k chodu celé společnosti. Věnujeme se i detailům a maximálně se staráme o spokojenost zákazníka.


ODPOVĚDNOST

Přijetím termínu souhlasíme s jeho dodržením. Ručíme za sebe a za to, co a jak děláme. Přiznáváme své chyby a umíme přijmout odpovědnost za neúspěchy své i celého týmu.


KVALITA

Kvalitu vnímáme jako standardní součást naší práce a jako naši vizitku. Sami jsme spokojeni pouze tehdy, když jsou maximálně spokojení naši zákazníci.


ORIGINALITA

Kreativita nám dává prostor vytvářet nové věci a vkládat nezaměnitelnou hodnotu našim produktům, myšlenkám a řešením. Přemýšlíme startupově a jsme sami sobě manažery.


DŮVĚRA

Můžeme se na sebe všichni spolehnout, ochotně spolupracovat a budovat dobré vztahy jak se svými kolegy, tak s našimi zákazníky.


RYCHLOST

Vše řešíme rychle a s maximálním nasazením. Neustále se snažíme zefektivnit všechny kroky, které děláme. Překonáváme překážky.


NADŠENÍ

Co děláme, děláme myslí a srdcem. Do našich projektů vkládáme nejen znalosti, zkušenosti a kvalifikaci, ale i naše nadšení. Máme v sobě rebela, prostřednictvím kterého vytváříme prostředí k učení a dalšímu rozvoji.


INOVACE

Realizujeme nové nápady, sdílíme zkušenosti, máme otevřenou mysl k vnějším podnětům. Nespokojujeme se pouze se zavedeným, ale hledáme nové cesty. Inovace totiž úzce souvisí s kreativitou. Nápady mohou přinést změny v řízení a procesech a posunout celou společnost.

Management společnosti