Blog

Příběhy výdejních míst – Káva z Regionu, Chodov

1. 7. 2021 13:29

Malá kamenná prodejna Káva z Regionu na pražském Chodově se již od roku 2018 specializuje na tu nejlepší čerstvě praženou kávu a také na vše, co se okolo ní točí. Kávu si dokonce sami praží a pyšní se tím nejširším výběrem druhů v České republice. Víte, která káva se pije hlavně v zimě a která se hodí naopak na letní horké dny? Její majitel vám kromě toho prozradí i to, jak dopředu s jistotou poznáte, že vám káva zachutná. Vyzkoušejte ho na vlastní pěst!

Více o Příbězích výdejních míst

Výdejní místa Zásilkovny jsou mnohdy v neobvyklých provozovnách a na zajímavých místech. Možná by vás jindy ani nenapadlo sem vstoupit, kdybyste si nešli pro svoji zásilku. Někde vám balíček předává nadšený surfař, někde paní, jejíž pečivo je vyhlášeno v celém okolí, někde třeba sběratel umění. A právě o lidech, ke kterým si chodíte pro svoje zásilky, je náš seriál Příběhy výdejních míst.Facebook


Globe


Instagram

V Česku je v současnosti přes 5300 výdejních míst a každý týden vás jedno z nich nechá nahlédnout do zákulisí. Objevíte tak různé kouty naší země, načerpáte info z nejrůznějších oborů a také se dozvíte, co drobným podnikatelům přináší spolupráce se Zásilkovnou. Pokud chcete, aby se i vaše výdejní místo objevilo v našem seriálu, kontaktujte nás na e-mailu pribehy@zasilkovna.cz a možná přijedeme příště natáčet právě k vám.

Kam dál? Na další díly našeho seriálu Příběhy výdejních míst se můžete podívat zde


Sdílet:

Rubriky