V poslední době evidujeme časté útoky podvodníků, kteří zneužívají jméno naší společnosti. Zjistěte na naší nové stránce, na co si dát pozor.

Blog

Ukončení provozu polských výdejních míst Przesylkownia

24. 5. 2021 9:03

K 1. 6. 2021 dojde k uzavření našich výdejních míst Przesylkownia v Polsku. Vašim polským zákazníkům budou od června k dispozici výdejní místa našeho partnera InPost – Paczkomaty. Tato samoobslužná výdejní místa jsou podobná našim Z-BOXům a umožňují vyzvednutí zásilky bezkontaktně, bez front a v čase, kdy to zákazníkovi nejvíc vyhovuje. Většina jich je totiž k dispozici nonstop.

Doručení do Polska. Jaké jsou možnosti?

Kromě doručení do výdejních boxů Paczkomat lze zákazníkům zasílat zboží i přímo na adresu. Díky naší službě Nejlevnější doručení na adresu v Polsku můžete vašim polským zákazníkům zasílat zboží za nejlepší ceny na trhu, a to již od 90 Kč za zásilku.  

„V rámci naší strategie chceme posilovat v rámci sítě CZ, SK, HU a RO, a to co do počtu výdejních míst a Z-BOXů a v homedelivery. V rámci Polska budeme podporovat partnerské sítě. Dává nám to strategicky smysl. V Polsku tedy nebudeme budovat vlastní síť, nicméně i zde rozvíjíme služby: u Varšavy budeme otevírat větší depo pro polské klienty.”
Simona Kijonková
Simona Kijonková
CEO skupiny Packeta a zakladatelka a spolumajitelka Zásilkovny​
Změny od 1. 6. 2021

Co se pro vás začátkem června změní? Již nebude možné vybrat jako způsob doručení výdejní místo Przesylkownia.pl. Tato možnost zmizí také z ceníků doručování do Polska. V nabídce zůstane možnost doručení na adresu a na výdejní místa InPost Paczkomaty. Síť samoobslužných výdejních míst našeho partnera InPost je velmi široká, a proto věříme, že tyto výdejní boxy budou mít vaši zákazníci doslova po ruce.

Kam dál? 1. 6. 2021 mění Przesylkownia svůj název na Packeta.pl! Více info o rebrandingu najdete zde.


Sdílet:

Rubriky