Celkový počet poboček

1949

Počet zapojených eshopů

18 000

Počet zemí pro zasílání

10

Kontakt pro média

Píšete článek? Potřebujete čísla či statistiky? Rádi byste vyjádření? Beze všeho! :) Stačí kontaktovat našeho neskutečně šikovného kolegu Kamila Chalupu, který s vámi vše potřebné zařídí :)

Kamil Chalupa email: kamil.chalupa@dark-side.cz tel.: +420 602 865 834

Zásilkovna.cz

Nejvíce výdejních míst v Česku a na Slovensku

Zásilkovna.cz byla založena v roce 2010. Internetovým obchodům umožňuje nízkonákladový a efektivní způsob dopravy jejich zboží – zákazník si balík vyzvedne osobně na vybraném výdejním místě. Přidanou hodnotou je možnost si zboží na pobočce rozbalit nebo ho podat k reklamaci. Zásilkovna.cz také nabízí alternativu k poštovním službám – levnější, rychlé a jednoduché doručování zásilek na adresu v ČR a podání na pošty všech sousedních států. Zásilkovna.cz má aktuálně 1949 poboček v Čechách a na Slovensku, kde spolupracuje s více než 18 000 eshopy.

Další informace najdete na www.zasilkovna.cz nebo na www.facebook.com/zasilkovna

Simona Kijonková

Simona Kijonková podniká od roku 2008, nejprve v rámci IT firmy, kde se podílela na vývoji stovky design webů a eshopů. Zásilkovna.cz je jejím nejúspěšnějším projektem v Čechách a na Slovensku, ale věnuje se také své IT firmě MYPS s.r.o, která vyvíjí webové aplikace na míru a zajímá se o řadu nových, především technologických start-upů. Je členkou představenstva ADMEZ a členkou revizní rady PR klubu ČR. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze a v málo volných chvílích, které ji zbývají, se věnuje třem dětem, sportu a cestování.