Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace

Celkový počet poboček

1693

Počet zapojených eshopů

18 000

Počet zemí pro zasílání

10

Kontakt pro média

Píšete článek? Potřebujete čísla či statistiky? Rádi byste vyjádření? Beze všeho! :) Stačí kontaktovat našeho neskutečně šikovného kolegu Kamila Chalupu, který s vámi vše potřebné zařídí :)

Kamil Chalupa email: kamil.chalupa@zasilkovna.cz tel.: +420 602 865 834

Zásilkovna.cz

Nejvíce výdejních míst v Česku a na Slovensku

Zásilkovna.cz byla založena v roce 2010. Internetovým obchodům umožňuje nízkonákladový a efektivní způsob dopravy jejich zboží – zákazník si balík vyzvedne osobně na vybraném výdejním místě. Přidanou hodnotou je možnost si zboží na pobočce rozbalit nebo ho podat k reklamaci. Zásilkovna.cz také nabízí alternativu k poštovním službám – levnější, rychlé a jednoduché doručování zásilek na adresu v ČR a podání na pošty všech sousedních států. Zásilkovna.cz má aktuálně 1693 poboček v Čechách a na Slovensku, kde spolupracuje s více než 18 000 eshopy.

Další informace najdete na www.zasilkovna.cz nebo na www.facebook.com/zasilkovna

Simona Kijonková

Simona Kijonková podniká od roku 2008, nejprve v rámci IT firmy, kde se podílela na vývoji stovky design webů a eshopů. Zásilkovna.cz je jejím nejúspěšnějším projektem v Čechách a na Slovensku, ale věnuje se také své IT firmě MYPS s.r.o, která vyvíjí webové aplikace na míru a zajímá se o řadu nových, především technologických start-upů. Je členkou představenstva ADMEZ a členkou revizní rady PR klubu ČR. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze a v málo volných chvílích, které ji zbývají, se věnuje třem dětem, sportu a cestování.