Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace

Celkový počet poboček

1965

Počet zapojených eshopů

18 000

Počet zemí pro zasílání

11

Kontakt pro média

Píšete článek? Potřebujete čísla či statistiky? Rádi byste vyjádření? Beze všeho! :) Stačí kontaktovat našeho neskutečně šikovného kolegu Kamila Chalupu, který s vámi vše potřebné zařídí :)

Kamil Chalupa email: kamil.chalupa@zasilkovna.cz tel.: +420 602 865 834

Zásilkovna.cz

Nejvíce výdejních míst v Česku a na Slovensku

Zásilkovna, založena roku 2010, zajišťuje e-shopům nízkonákladový a efektivní způsob dopravy zboží. K dnešnímu dni přepravila téměř 20 milionů zásilek a spolupracuje s více než 18 000 e-shopy. Jako průkopník franšízingu v logistice se pyšní více než 1700 výdejními místy ve střední a východní Evropě, který stále roste. Zásilkovna také nabízí levnější, rychlé a jednoduché doručování zásilek na adresu. E-shopy tak mohou posílat své zásilky nejen po celém Slovensku a Česku, ale také do Maďarska, Rumunska, Itálie, Polska, Německa, Rakouska, Bulharska, Velké Británie či na Ukrajinu.

Další informace najdete na www.zasilkovna.cz nebo na www.facebook.com/zasilkovna

Simona Kijonková

Simona Kijonková podniká od roku 2008, nejprve v rámci IT firmy, kde se podílela na vývoji stovky design webů a eshopů. Zásilkovna.cz je jejím nejúspěšnějším projektem v Čechách a na Slovensku, ale věnuje se také své IT firmě MYPS s.r.o, která vyvíjí webové aplikace na míru a zajímá se o řadu nových, především technologických start-upů. Je členkou představenstva ADMEZ a členkou revizní rady PR klubu ČR. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze a v málo volných chvílích, které ji zbývají, se věnuje třem dětem, sportu a cestování.