Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace

Děláme vše proto, abychom Vaše zásilky včas doručili. Více informací na našem blogu.

Kontakt pro média

Píšete článek? Potřebujete čísla či statistiky? Rádi byste vyjádření? Beze všeho! :) Stačí kontaktovat našeho neskutečně šikovného kolegu Kamila Chalupu, který s vámi vše potřebné zařídí :)

Kamil Chalupa email: kamil.chalupa@zasilkovna.cz tel.: +420 602 865 834

Zásilkovna.cz

Nejvíce výdejních míst v Česku a na Slovensku

Zásilkovna, založena roku 2010, zajišťuje e-shopům nízkonákladový a efektivní způsob dopravy zboží. K dnešnímu dni přepravila téměř 20 milionů zásilek a spolupracuje s více než 28 000 e-shopy. Jako průkopník franšízingu v logistice se pyšní více než 3500 výdejními místy ve střední a východní Evropě, který stále roste. Zásilkovna také nabízí levnější, rychlé a jednoduché doručování zásilek na adresu.

Další informace najdete na www.zasilkovna.cz nebo na www.facebook.com/zasilkovna

Simona Kijonková

Zakladatelka a majitelka společnosti Zásilkovna s.r.o. Odbornou veřejností označována za první dámu české e-commerce a podle žebříčku časopisu Forbes patří od roku 2016 nepřetržitě mezi nejvlivnější ženy v ČR. V roce 2016 si ji Forbes vybral na titulku listopadového čísla. V roce 2018 získala titul EY Podnikatele roku Hlavního města Prahy a Hospodářské noviny ji také pravidelně zařazují do žebříčku Top ženy v ČR. Na FSE UJEP studovala v letech 1998 – 2001 obor Finance. V současné chvíli zastává pozici CEO holdingu Packeta, do kterého spadá i Zásilkovna, kterou Simona před osmi lety založila jako start-up. V holdingu aktuálně řídí 11 firem, 500 zaměstnanců v mnoha státech Evropy. Krom toho se věnuje i dalším investicím do start-upů, je spolumajitelkou IT firmy MYPS s.r.o, start-upu SizeID.com a v roce 2017 se rozhodla spoluzaložit a svoji energii věnovat také P2P online platformě na služby Robeeto.com.