Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace

Kontakt pro média

Píšete článek? Potřebujete čísla či statistiky? Rádi byste vyjádření? Beze všeho! :) Stačí kontaktovat našeho neskutečně šikovného kolegu Kamila Chalupu, který s vámi vše potřebné zařídí :)

Kamil Chalupa email: kamil.chalupa@zasilkovna.cz tel.: +420 602 865 834

Zásilkovna.cz

Nejvíce výdejních míst v Česku a na Slovensku

Zásilkovna, založena roku 2010, zajišťuje e-shopům nízkonákladový a efektivní způsob dopravy zboží. K dnešnímu dni přepravila téměř 20 milionů zásilek a spolupracuje s více než 28 000 e-shopy. Jako průkopník franšízingu v logistice se pyšní více než 3500 výdejními místy ve střední a východní Evropě, který stále roste. Zásilkovna také nabízí levnější, rychlé a jednoduché doručování zásilek na adresu.

Další informace najdete na www.zasilkovna.cz nebo na www.facebook.com/zasilkovna

Simona Kijonková

Zakladatelka a majitelka společnosti Zásilkovna s.r.o. Odbornou veřejností označována za první dámu české e-commerce a podle žebříčku časopisu Forbes patří od roku 2016 nepřetržitě mezi nejvlivnější ženy v ČR. V roce 2016 si ji Forbes vybral na titulku listopadového čísla. V roce 2018 získala titul EY Podnikatele roku Hlavního města Prahy a Hospodářské noviny ji také pravidelně zařazují do žebříčku Top ženy v ČR. Na FSE UJEP studovala v letech 1998 – 2001 obor Finance. V současné chvíli zastává pozici CEO holdingu Packeta, do kterého spadá i Zásilkovna, kterou Simona před osmi lety založila jako start-up. V holdingu aktuálně řídí 11 firem, 500 zaměstnanců v mnoha státech Evropy. Krom toho se věnuje i dalším investicím do start-upů, je spolumajitelkou IT firmy MYPS s.r.o, start-upu SizeID.com a v roce 2017 se rozhodla spoluzaložit a svoji energii věnovat také P2P online platformě na služby Robeeto.com.