Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace

Děláme vše proto, abychom Vaše zásilky včas doručili. Více informací na našem blogu.

Aktuální stav s ohledem na nařízení vlády

Vážení klienti, rádi bychom vás ubezpečili, že se v Zásilkovně maximálně vynasnažíme udělat maximum pro to, abychom doručili vaše zásilky, které jsou již v naší logistické síti a které nám do naší sítě v následujících dnech předáte. V této chvíli analyzujeme a připravujeme řešení vzniklé situace, a to společně s Ministerstvem obchodu a průmyslu, o kterém vás budeme informovat během dnešního dne.

Věřte, že vás v tom nenecháme a uděláme maximum pro to, abychom vaše zásilky zákazníkům doručili, ať již prostřednictvím výdejních míst či přímo na adresu zákazníků.

Více na našem blogu

Šetříte!

S námi získáváte nejen cenově výhodné zasílání (již od 41 Kč), ale mnoho dalších služeb v ceně.

Máte pohodlí

Proč se někam trmácet a stát fronty? Všechna naše výdejní místa jsou určena také k podání zásilek. Připravené zásilky ale můžeme vyzvednout také přímo u Vás.

Nic neřešíte!

Zapojení našich služeb je mimořádně snadné. Díky připraveným balíčkům to zvládnete sami. A když se na to nebudete cítit, rádi Vám poradíme.

Jak poslat zásilku?

Napojte se!

Máme připravené balíčky pro 97 % eshopových řešení používaných v ČR. Máte řešení napsané na míru? Žádný problém, Zásilkovnu dokážeme napojit doslova na cokoli! Rádi také pro Vás můžeme přidat specifické funkce jako dopravu na vlastní prodejny nebo jiné zasilatelské společnosti.

Zobrazit více