Blog

Zásilky Mezi Námi nově také na adresu nebo na Slovensko!

26. 11. 2019 13:12

Zásilkovna, přední česká technologicko-logistická společnost, spouští službu pro doručování zásilek mezi fyzickými osobami Mezi námi na Slovensko. Cena za přepravu začíná na 85 korunách včetně DPH a patří k nejnižším na trhu. Nově také mohou službu Mezi námi používat zákazníci k přepravě zásilek na adresu (Home Delivery). Tím ale novinky nekončí. Zásilkovna spouští službu pod názvem Medzi námi také na Slovensku, včetně Home Delivery a možnosti posílat zásilky do ČR. Od spuštění na konci letošního dubna je aktuální počet zásilek přepravených přes službu Mezi námi více než 260 000, aplikaci si dosud stáhlo více než 150 000 lidí.   

„Dlouhodobě se snažíme o to, abychom pomocí nových technologií usnadnili lidem život. Služba Mezi námi tyto nároky splňuje. Zákazník vyplní všechny potřebné údaje pro odeslání zásilky pohodlně kdekoliv přes mobilní aplikaci a na podacím místě Zásilkovny sdělí pouze vygenerované heslo k zásilce. Žádné fronty, žádné formuláře. Zákazníci se na možnost poslat zásilku na Slovensko a na Home Delivery velmi těšili a my jim to nyní přinášíme, a to za pouhých 85 Kč. Další služby, jako je například přeprava nadrozměrných zásilek, které udělají našim uživatelům radost, intenzivně připravujeme.”
Simona Kijonková
Simona Kijonková
CEO skupiny Packeta a zakladatelka a spolumajitelka Zásilkovny

Služba doručování zásilek mezi fyzickými osobami funguje velmi jednoduše. Do mobilního telefonu si zákazník stáhne aplikaci Zásilkovna (dostupná pro Android i iOS) a zadá své registrační údaje, kterými jsou pouze jméno, telefon a e-mail. Nic víc není potřeba. Tyto údaje zadává pouze jednou, každou další zásilku si aplikace už pamatuje. Při odesílání již konkrétní zásilky vyplní údaje o odesílateli, vybere cílové výdejní místo, zvolí dodatečné služby (například dobírku) a zaplatí platební kartou online. Zásilka je tímto zaevidována v systému, zákazníkovi se zobrazí identifikační heslo zásilky. Pak už jen stačí zabalit, donést na libovolné podací místo a sdělit obsluze identifikační heslo. Obsluha nalepí na zásilku štítek a od zákazníka si ji převezme.

 

Skvělé ceny

Zásilku můžete poslat na adresu a na výdejní místa v ČR a SK již od 65 Kč.

Rychlé vyřízení

Na podacím místě pouze sdělíte heslo a předáte zásilku. Víc nic.

Nulové papírování

Vše je elektronické, jednoduché a doslova na pár kliků.

Aplikace Mezi Námi
„Při spouštění Mezi námi v dubnu jsme říkali, že chceme plnit přání našich zákazníků a franšízantů a se službou dále expandovat a rozšiřovat ji o nové funkcionality. Naše sliby nyní plníme. Dosud ji mohli zákazníci využívat v rámci České republiky na naše výdejní místa. To se nyní zásadně mění. V příštím roce chceme spustit službu v Maďarsku a postupně přidávat další evropské země. O službu Mezi námi byl od počátku velký zájem, který se během měsíců stále zvyšuje.“
Ondřej Žák
Ondřej Žák
Výkonný ředitel Zásilkovny a člen vedení skupiny Packeta.

Cena pro doručení zásilky mezi fyzickými osobami začíná v ČR na 65 Kč (na Slovensko od 85 Kč) včetně DPH (na Slovensku od 2,50 EUR, do ČR od 3,30 EUR) do maximálního rozměru 50 cm u nejdelší strany, součet délky, šířky a výšky zásilky nesmí přesáhnout 120 cm a váhu 5 kg. Pokud si zákazník v aplikaci zvolí dobírku, zaplatí 19 Kč včetně DPH (na Slovensko 1 EUR).

 

Každá zásilka má automaticky hodnotu 300 Kč (na Slovensku je to od 15 EUR), ale zákazník si může zvolit hodnotu vyšší. Zde je pak připočítáváno 50 haléřů za každou 100 Kč navíc (na Slovensku 0,02 euro za každých 5 euro).  Uvedením ceny zásilky se zákazníkovi usnadní proces případné reklamace, při ztrátě zásilky mu Zásilkovna totiž jednoduše vyplatí udanou hodnotu bez toho, aniž by musel předložit doklady o pořizovací ceně zboží a další dokumenty. Výsledná cena se ukazuje přímo v aplikaci, takže zákazník má vždy přehled o tom, kolik ho zásilka bude celkově stát.

 

Zásilkovna je součástí skupiny Packeta. V loňském roce byl obrat skupiny 790 milionů korun. V meziročním srovnání šlo o 70% nárůst. Počet přepravených zásilek byl 11 milionů.  V letošním roce očekává Packeta obrat ve výši 1,3 miliardy korun a 18,5 milionů přepravených zásilek.


Sdílet:

Rubriky