Doručování i odesílání zásilek

Jsme řešení pro přepravu zásilek do celého světa. Jsme digitální platforma, která udává trendy v logistice. Jsme Zásilkovna, člen globální skupiny Packeta.

Sledování zásilky

9 632 Výdejních míst v ČR
9 632
Výdejních míst v ČR
98 % Doručení do druhého dne
98 %
Doručení do druhého dne
4 087 Z-BOXů v ČR
4 087
Z-BOXů v ČR

Sledování zásilky

9 632 Výdejních míst v ČR
9 632
Výdejních míst v ČR
98 % Doručení do druhého dne
98 %
Doručení do druhého dne
4 087 Z-BOXů v ČR
4 087
Z-BOXů v ČR

Packeta v číslech

144 579
Počet partnerských výdejních míst
6 853
Z-BOXy celkem (CZ, SK, HU)
46
Počet dep
98 %
Kvalita doručení D+1
49 000 +
E-shopů
106,1 mil
Přepravených zásilek

Najděte nejbližší výdejní místo

Máme nejširší síť výdejních míst v ČR a na Slovensku. Naše vlastní výdejní místa najdete i v Maďarsku a Rumunsku a k tomu máme tisíce partnerských výdejních míst po celém světě.

Zobrazit výdejní místa
Testimonial

Objednáváte z internetu?

Doručíme vám zboží z více než 49 000 e-shopů. V košíku internetového obchodu jednoduše zvolte doručení přes Zásilkovnu. Zároveň s námi můžete odeslat zásilku komukoliv v ČR, na Slovensku, Rumunsku či Mad'arsku.

Více zde
Cíleně si vybírám e-shopy, které nabízí doručení přes Zásilkovnu. Výdejní místo mám totiž kousek od kanceláře, takže si nákupy vyzvedávám pohodlně po cestě z práce.
Kateřina Praha

Stáhněte si mobilní aplikaci Zásilkovna

a mějte přehled všech svých zásilek v kapse stejně jako 10 000 000 + dalších uživatelů.

Google Play App Store
qr

Máte e-shop?

Provozujete internetový obchod a hledáte spolehlivého přepravce vašeho zboží? Pojďte do toho s námi. Napojení na náš systém je rychlé, snadné a nabízíme doručování za skvělé ceny. Máme připravené balíčky pro 97 % e-shopových řešení používaných v ČR.

E-Shop

49 000 +

spokojených e-shopů


Alza
Mall Group
Alensa
Pilulka
Zoot
Notino
Astratex
4Home
Donoci
Mixit
Store

Máte kamennou prodejnu?

Staňte se výdejním místem Zásilkovny, získejte reklamu zdarma a přivítejte u vás desítky nových zákazníků denně. Máte zájem rozšířit služby ve vaší obci? Z-BOX je správná volba!

Spolupráce se Zásilkovnou nám přinesla příliv nových zákazníků, kteří do té doby ani nevěděli, že jsme ve městě. Impulsem k tomu, stát se výdejním místem, byla i možnost přivýdělku.
Andrea Kadlecová, výdejní místo Papírnictví Pastelka, Písek

Co by vám nemělo uniknout

Vyhledávání rychlostí blesku a další vychytávky nově na stránce zákaznického servisu

Rychlé vyhledávání, přehled aktuálních témat a videonávody: to vše jsme si pro vás připravili na vylepšené stránce zákaznického servisu. Je pro nás důležité, abyste vždy snadno a rychle našli všechno, co potřebujete i co vás zajímá.  1. Box pro vyhledávání FAQs Jednou z nových funkcí je box pro vyhledávání důležitých informací a nejčastěji pokládaných otázek.

10. 7. 2024 9:25

Číst dále
Slovinsko: změna zpětné adresy

Vážení partneři, zpětná adresa, kterou vaši slovinští zákazníci využívají pro služby zpětná zásilka a reklamační asistent, bude mít od 15. 4. 2024 novou podobu. Prosíme vás proto o předání informace na vaše zákazníky a o úpravu adresy v rámci vašich webů, dokumentů zpětné logistiky apod. Novou adresu můžete používat již nyní. Nové znění zpětné adresy

8. 7. 2024 12:34

Číst dále
Francie: omezení doručování v Paříži z důvodu Letních olympijských her

Vážení klienti,  pokud s námi posíláte zásilky do Francie, prosíme, věnujte pozornost tomuto sdělení platnému od 26. července do 11. srpna 2024.  Z důvodu Letních olympijských her bude omezeno doručování v Paříži s našimi dopravci Colis Privé HD (16080) a Colissimo HD (4309). Oblasti v Paříži budou rozděleny na zóny s určitými restrikcemi. Zóny šedá zóna: bez

4. 7. 2024 10:46

Číst dále