Kariéra

iOS Developer

Ve stručnosti

Plný úvazek
Termín nástupu dohodou
Přihlásit se

Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Nakousnuté jablko. Steve Jobs. Chuť měnit svět. Patříš sem i ty?

Naší aplikaci Zásilkovna používá statisíce lidí denně a patří nám tak přední příčky na CZ App Store. Aby toho nebylo málo, tak slavíme přes 2,5 milionu stažení na Apple platformě a více jak 7 milionů na obou platformách. Aktuálně hledáme dalšího člena našeho interního týmu, který nám pomůže s celkovým vývojem naší aplikace. Ta má za cíl usnadnit odesílání, trasování, příjem zásilky a zpříjemnit tak uživatelský zážitek našim zákazníkům.

Žádný nápad není špatný, jen se musí správně uchopit ve správnou chvíli. Proto inovace vždy rádi vítáme. Celkově slavíme přes 7 milionů stažení a míříme dále, přidáš se?

Co tě u nás nemine

  • pracujeme metodou Scrum
  • pravidelně se potkáváme na společných stand-upech
  • spolupráce při návrhu implementace nových funkcionalit
  • společný vývoj, kde si navzájem děláme code review
  • posouvání hranic naší aplikace a skvělý tým parťáků, co ti se vším pomohou

Co od tebe očekáváme?

  • být nadšenec do operačního systému iOS
  • programovací jazyk Swift zvládáš levou zadní
  • znalost architektury MVVM – C
  • zkušenosti s API jako je GraphQL, REST
  • orientace v UI prostředí SwiftUI nebo UIKit
  • umět s automatizací v Gitlabu CI a Fastlane
  • dále pak využiješ třeba Combine, XCTest, Swiftlint a jiné….
  • a chceš, aby tvá práce byla vidět a dělala radost statisícům uživatelům denně

Co ti na oplátku dáme

  • spolupráci na dobu neurčitou
  • teplou snídani každý den
  • služební notebook s možností výběru operačního systému včetně dalšího příslušenství
  • 5 týdnů dovolené, žádné povinné přesčasy
  • 3 Sick Days
  • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • stravenky v hodnotě 130 Kč/den, plně hrazené zaměstnavatelem
  • možnost využití Multisport karty
  • odměnu za doporučení nového kolegy
  • kurzy německého a anglického jazyka i se zaměřením na technické obory přímo na pracovišti a to zdarma
  • možnost využití služby Mezi námi za 1 Kč

Pokud tě pozice zaujala budeme rádi, když se přihlásíš do výběrového řízení a budeš s námi sdílet tvůj zájem. Pokud vše dobře dopadne, pozveme si tě na pohovor. Probereme s tebou veškerou praxi, co máš za sebou, jak to u nás chodí a případně se domluvíme na termínu nástupu.

Proč vzít práci právě u nás

3 Sick days

5 týdnů dovolené

Multisport karta

Služební počítač

Možnost Home Office

Ovoce na pracovišti

Nástup možný ihned

Káva a čaj každý den

Flexibilní pracovní doba

Školení a jazykové kurzy

Firemní akce & teambuildingy

Týmové snídaně na pracovišti

Posílání zásilek „Mezi Námi“ za 1 Kč

Odměna za doporučení nového zaměstnance

Zaměstnanecké slevy u vybraných partnerů

Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem 130 Kč/den

Zajištěné místo pro parkování soukromých i služebních vozidel

Zaujala tě tato pozice?

Tak na nic nečekej a dej nám vědět, že tohle je ta pravá práce pro tebe!

Přihlásit se Doporučit nabídku

Jak probíhá
výběrové řízení?

01

Mrkni na volné pozice
Je mezi nimi tvůj dream job? Jednoduše klikni na Přihlásit se a pošli nám svoje CV. Že nemáš životopis hotový? Nevadí, stačí vyplnit náš formulář! Nezabere ti to víc než 5 minut.

02

Počkej na odpoveď
Tvoje žádost dorazí na naše HR oddělení. Dej nám prosím zhruba jeden týden na odpověď. Všechny materiály, které nám pošleš, si pečlivě projdeme.

03

Domluvíme si schůzku
Jakmile vybereme vhodné kandidáty, žhavíme linku a kontaktujeme je telefonicky. Rovnou se většinou domluvíme na osobní nebo online schůzce.

04

Setkání face to face
Na schůzce se potkáš s kolegy z HR, ale i s tvým (možná) budoucím nadřízeným či některým kolegou. Nachystej si otázky a ptej se na vše, co tě zajímá. Taky ochutnáš naši skvělou kávu!

05

Přivítáme tě v týmu
A když si sedneme, rovnou ti u nás připravíme židli!