Kariéra

IT Business Analyst

Ve stručnosti

Termín nástupu dohodou
Přihlásit se

Popis pracovní pozice

V IT pracujeme na desítkách projektů ročně a k tomu odbavujeme pestrou paletu požadavků pro českou Zásilkovnu i naše mezinárodní entity. Plánů a úkolů je pro letošní rok hodně, proto hledáme do našeho týmu analytiků posilu, která bude spojkou mezi vývojem a byznysem.

Co bude tvojí náplní práce

  • analyzovat požadavky businessu a navrhovat možné způsoby realizace
  • pomáhat zadavateli upřesnit požadavek a stanovit jasné cíle projektu
  • spolupráce na aktivitách v rámci frameworku SAFe
  • připravovat zadání pro vývojáře, nejčastěji půjde o modelování procesů, navrhování logických datových struktur, v kontextu rozvoje vlastního ERP systému, napojování či vytváření nových aplikací
  • podpora implementace projektu (kick-off s vývojáři a testery, retrospektiva v rámci interního týmu)

Co od tebe potřebujeme

  • zkušenosti na pozici IT analytika se zaměřením na vývoj aplikací
  • spojit svět businessu a IT a rozumět oběma stranám
  • analytické myšlení a systematický přístup
  • angličtinu na komunikativní úrovni – alespoň B2
  • zkušenost s porozuměním/čtením kódu, REST API a MySQL DB, Jira a UML nástroji (modelování procesů a jejich optimalizace)

Co ti nabídneme za všechnu tu odvedenou práci?

  • spolupráci se smlouvou na dobu neurčitou
  • každodenní teplé snídaně pro lepší start dne
  • stravenky v hodnotě 130 Kč/den, plně hrazené zaměstnavatelem
  • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny Sick Days
  • služební notebook včetně dalšího příslušenství, které můžete využít také na práci z domova
  • kurzy anglického a německého jazyka i se zaměřením na technické obory přímo na pracovišti a to zdarma
  • interní a externí školení
  • zaměstnanecké slevy u našich obchodních partnerů
  • Multisport karta
  • možnost využití služeb Zásilkovny pro soukromé účely za 1 Kč
Proč vzít práci právě u nás

3 Sick days

Firemní akce

5 týdnů dovolené

Multisport karta

Možnost Home Office

Káva a čaj každý den

Školení a jazykové kurzy

Flexibilní pracovní doba

Možnost kariérního růstu

Týmové snídaně na pracovišti

Firemní akce & teambuildingy

Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem 130 Kč/den

Zaujala tě tato pozice?

Tak na nic nečekej a dej nám vědět, že tohle je ta pravá práce pro tebe!

Přihlásit se Doporučit nabídku

Jak probíhá
výběrové řízení?

01

Mrkni na volné pozice
Je mezi nimi tvůj dream job? Jednoduše klikni na Přihlásit se a pošli nám svoje CV. Že nemáš životopis hotový? Nevadí, stačí vyplnit náš formulář! Nezabere ti to víc než 5 minut.

02

Počkej na odpoveď
Tvoje žádost dorazí na naše HR oddělení. Dej nám prosím zhruba jeden týden na odpověď. Všechny materiály, které nám pošleš, si pečlivě projdeme.

03

Domluvíme si schůzku
Jakmile vybereme vhodné kandidáty, žhavíme linku a kontaktujeme je telefonicky. Rovnou se většinou domluvíme na osobní nebo online schůzce.

04

Setkání face to face
Na schůzce se potkáš s kolegy z HR, ale i s tvým (možná) budoucím nadřízeným či některým kolegou. Nachystej si otázky a ptej se na vše, co tě zajímá. Taky ochutnáš naši skvělou kávu!

05

Přivítáme tě v týmu
A když si sedneme, rovnou ti u nás připravíme židli!