Kariéra

Skladový operátor- Holubice

Ve stručnosti

Holubice

Vhodné pro absolventa
Jednosměnný režim
Plný úvazek
Termín nástupu dohodou
Přihlásit se

Holubice

Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Zásilkovna stále roste, a proto otevíráme nové prostory v Holubicích. Právě hledáme kolegy/kolegyně na pozici Skladový operátor pro ranní, odpolední nebo noční směnu.

  • třídění zásilek
  • příprava expedičních balíků
  • nakládka, vykládka
  • práce se čtečkou čárových kódů

Požadujeme:

  • plnoletost
  • samostatnost
  • týmového ducha
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • příjemné vystupování

Uvítáme:

  • praxi na obdobné pozici
  • řidičský průkaz VZV výhodou

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na HPP
  • jednosměnný provoz- možnost vybrat si trvale směnu (ranní, odpolední nebo noční)
  • stravenky 120,- Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • možnost si posílat zásilky přes nás za 1,-Kč
  • Multisport kartu
  • firemní akce

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš životopis.

Těšíme se na případnou spolupráci.

Proč vzít práci právě u nás

3 Sick days

5 týdnů dovolené

Multisport karta

Nástup možný ihned

Možnost kariérního růstu

Firemní akce & teambuildingy

Posílání zásilek „Mezi Námi“ za 1 Kč

Odměna za doporučení nového zaměstnance

Zaměstnanecké slevy u vybraných partnerů

Pracovní oblečení a příspěvek na jeho čištění

Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem 130 Kč/den

Zaujala tě tato pozice?

Tak na nic nečekej a dej nám vědět, že tohle je ta pravá práce pro tebe!

Přihlásit se Doporučit nabídku

Jak probíhá
výběrové řízení?

01

Mrkni na volné pozice
Je mezi nimi tvůj dream job? Jednoduše klikni na Přihlásit se a pošli nám svoje CV. Že nemáš životopis hotový? Nevadí, stačí vyplnit náš formulář! Nezabere ti to víc než 5 minut.

02

Počkej na odpoveď
Tvoje žádost dorazí na naše HR oddělení. Dej nám prosím zhruba jeden týden na odpověď. Všechny materiály, které nám pošleš, si pečlivě projdeme.

03

Domluvíme si schůzku
Jakmile vybereme vhodné kandidáty, žhavíme linku a kontaktujeme je telefonicky. Rovnou se většinou domluvíme na osobní nebo online schůzce.

04

Setkání face to face
Na schůzce se potkáš s kolegy z HR, ale i s tvým (možná) budoucím nadřízeným či některým kolegou. Nachystej si otázky a ptej se na vše, co tě zajímá. Taky ochutnáš naši skvělou kávu!

05

Přivítáme tě v týmu
A když si sedneme, rovnou ti u nás připravíme židli!