Kariéra

Brigáda na depu v Holubicích

Ve stručnosti

Holubice

Vhodné pro absolventa
Práce dohodou
Termín nástupu dohodou
Přihlásit se

Holubice

Popis pracovní pozice

Zásilek stále přibývá a Zásilkovna stále roste... přidej se a buď posilou v našem týmu. Právě hledáme brigádníky pro nově otevřené depo v Holubicích.

Náplň práce:

  • třídění zásilek
  • příprava expedičních balíků
  • nakládka, vykládka
  • práce se čtečkou čárových kódů

Požadujeme:

  • plnoletost
  • samostatnost
  • týmového ducha
  • zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na DPP
  • ranní směnu Po- Pá- 5:00-13:30 hod nebo odpolední směnu - 13:30-22:00 hod nebo noční směnu NE- ČT- 21/22:00-5/6:30
  • práce v mladém a přátelském kolektivu

Zaujali jsme Tě? Pošli svůj životopis, rádi se s Tebou potkáme.

Zaujala tě tato pozice?

Tak na nic nečekej a dej nám vědět, že tohle je ta pravá práce pro tebe!

Přihlásit se Doporučit nabídku

Jak probíhá
výběrové řízení?

01

Mrkni na volné pozice
Je mezi nimi tvůj dream job? Jednoduše klikni na Přihlásit se a pošli nám svoje CV. Že nemáš životopis hotový? Nevadí, stačí vyplnit náš formulář! Nezabere ti to víc než 5 minut.

02

Počkej na odpoveď
Tvoje žádost dorazí na naše HR oddělení. Dej nám prosím zhruba jeden týden na odpověď. Všechny materiály, které nám pošleš, si pečlivě projdeme.

03

Domluvíme si schůzku
Jakmile vybereme vhodné kandidáty, žhavíme linku a kontaktujeme je telefonicky. Rovnou se většinou domluvíme na osobní nebo online schůzce.

04

Setkání face to face
Na schůzce se potkáš s kolegy z HR, ale i s tvým (možná) budoucím nadřízeným či některým kolegou. Nachystej si otázky a ptej se na vše, co tě zajímá. Taky ochutnáš naši skvělou kávu!

05

Přivítáme tě v týmu
A když si sedneme, rovnou ti u nás připravíme židli!