Kariéra

PPC Specialist

Ve stručnosti

Českomoravská 2408/1a, Praha 9

Jednosměnný režim
Plný úvazek
Termín nástupu dohodou
Přihlásit se

Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Hledáme PPC specialistu do marketingového týmu Zásilkovny!

Jsi nadšený/á z PPC a máš zkušenosti s tvorbou a optimalizací kampaní napříč systémy a zeměmi? Pak se k nám přidej. Máme rozpočet a nebojíme se ho použít!

Co budeš dělat:

  • Budeš tvořit komplexní kampaně na Google Ads a Skliku
  • Aktivně spravovat a optimalizovat existující kampaně pro dosažení co nejlepších výsledků.
  • Budeš spravovat rozpočet v řádech desítek milionů korun
  • Šáhneš si na kampaně pro Aplikace, Youtube
  • Připravovat PPC strategie pro Českou republiku a Slovensko.
  • Realizovat PPC audity zahrnující rozsáhlé kampaně napříč systémy a zeměmi.
  • Budeš pravidelně reportovat výsledky a analyzovat data
  • Budeš mít podporu zkušeného performance manažera pro strategické směřování kampaní a tým skvělých grafiků, kteří ti připraví každou kreativu, kterou budeš potřebovat

Co bys měl/a mít a znát?

  • prokazatelné zkušenosti s PPC systémy a minimálně roční zkušenost na obdobné pozici
  • schopnost samostatně spravovat PPC kampaně a dosahovat definovaných KPI
  • znalost Business Manageru včetně SocMed kampaní výhodou
  • skvělé organizační a komunikační schopnosti pro efektivní spolupráci v týmu
  • SŠ vzdělání v oboru marketingu, ekonomie nebo souvisejícím oboru oceníme
  • angličtina na B1 úrovni pro domluvení se s zahraničními kolegy a klienty

Co Ti můžeme nabídnout?

  • práce na HPP, nástup možný ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky 130 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • notebook a mobilní telefon
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost profesního vzdělávání a rozvoje
  • jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
  • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • možnost Multisport karty
  • služby Zásilkovny Mezi námi pro soukromé účely za výhodnou cenu
  • firemní akce
  • pracoviště v blízkosti Českomoravské/Palmovky (trasa B)
  • skvělý tým a čtyřnohé kamarády, kteří se rádi nechají pomazlit

Zaujali jsme Tě? Pošli nám životopis.

Chceme Tě poznat. Když budeme mít pocit, že se Ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Proč vzít práci právě u nás

3 Sick days

5 týdnů dovolené

Multisport karta

Možnost Home Office

Ovoce na pracovišti

Nástup možný ihned

Káva a čaj každý den

Flexibilní pracovní doba

Možnost kariérního růstu

Školení a jazykové kurzy

Firemní akce & teambuildingy

Posílání zásilek za zvýhodněnou cenu

Odměna za doporučení nového zaměstnance

Zaměstnanecké slevy u vybraných partnerů

Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem 130 Kč/den

Zajištěné místo pro parkování soukromých i služebních vozidel

Zaujala tě tato pozice?

Tak na nic nečekej a dej nám vědět, že tohle je ta pravá práce pro tebe!

Přihlásit se Doporučit nabídku

Jak probíhá
výběrové řízení?

01

Mrkni na volné pozice
Je mezi nimi tvůj dream job? Jednoduše klikni na Přihlásit se a pošli nám svoje CV. Že nemáš životopis hotový? Nevadí, stačí vyplnit náš formulář! Nezabere ti to víc než 5 minut.

02

Počkej na odpoveď
Tvoje žádost dorazí na naše HR oddělení. Dej nám prosím zhruba jeden týden na odpověď. Všechny materiály, které nám pošleš, si pečlivě projdeme.

03

Domluvíme si schůzku
Jakmile vybereme vhodné kandidáty, žhavíme linku a kontaktujeme je telefonicky. Rovnou se většinou domluvíme na osobní nebo online schůzce.

04

Setkání face to face
Na schůzce se potkáš s kolegy z HR, ale i s tvým (možná) budoucím nadřízeným či některým kolegou. Nachystej si otázky a ptej se na vše, co tě zajímá. Taky ochutnáš naši skvělou kávu!

05

Přivítáme tě v týmu
A když si sedneme, rovnou ti u nás připravíme židli!