Kariéra

PPC Specialist

Ve stručnosti

Českomoravská 2408/1a, Praha 9

Jednosměnný režim
Plný úvazek
Termín nástupu dohodou
Přihlásit se

Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Do marketingového oddělení Zásilkovny hledáme nadšeného PPC Specialistu, který bude mít na starosti tvorbu, správu a optimalizaci kampaní napříč systémy a zeměmi.

Ovládáš Google Ads, Sklik a GA? Máš zkušenosti i s dalšími systémy jako Microsoft Ads, Apple Ads případně GTM? Zvládneš i rozsáhlý PPC audit s vyššími počty kampaní napříč systémy a zeměmi? Pak můžeš být právě ty tím, koho hledáme!

Co Tě u nás čeká?

  • tvorba komplexních kampaní na platformách Google Ads, Sklik a dalších relevantních systémech
  • aktivní správa a průběžná optimalizace existujících kampaní za účelem dosažení co nejlepších výsledků
  • příprava detailních strategií pro Českou republiku a na Slovensku
  • spolupráce při správě kampaní v Maďarsku, Rumunsku, Německu a Polsku
  • realizace PPC auditů zahrnujících větší počet kampaní napříč systémy a zeměmi
  • pravidelné reportování výsledků a analýza dat prostřednictvím Looker studia a našeho interního systému
  • k ruce ti bude zkušený performance manažer, který bude korigovat strategickou stránku kampaní

Co bys měl/a mít a znát?

  • SŠ vzdělání v oboru marketingu, ekonomie nebo souvisejícím oboru oceníme
  • prokazatelné zkušenosti s PPC systémy a minimálně roční zkušenost na obdobné pozici
  • schopnost samostatně spravovat PPC kampaně a dosahovat definovaných KPI
  • znalost Business Manageru včetně SocMed kampaní výhodou
  • skvělé organizační a komunikační schopnosti pro efektivní spolupráci v týmu
  • bezchybná čeština na úrovni rodilého mluvčího.
  • angličtina na B1 úrovni pro domluvení se s zahraničními kolegy a klienty

Co Ti můžeme nabídnout?

  • práce na HPP, nástup možný ihned
  • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky 130 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • notebook a mobilní telefon
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost profesního vzdělávání a rozvoje
  • jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
  • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • možnost Multisport karty
  • služby Zásilkovny Mezi námi pro soukromé účely za výhodnou cenu
  • firemní akce
  • pracoviště v blízkosti Českomoravské/Palmovky (trasa B)
  • skvělý tým a čtyřnohé kamarády, kteří se rádi nechají pomazlit

Zaujali jsme Tě? Pošli nám životopis.

Chceme Tě poznat. Když budeme mít pocit, že se Ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Proč vzít práci právě u nás

3 Sick days

5 týdnů dovolené

Multisport karta

Možnost Home Office

Ovoce na pracovišti

Káva a čaj každý den

Flexibilní pracovní doba

Možnost kariérního růstu

Školení a jazykové kurzy

Firemní akce & teambuildingy

Odměna za doporučení nového zaměstnance

Zaměstnanecké slevy u vybraných partnerů

Zajištěné místo pro parkování soukromých

Posílání zásilek „Mezi Námi“ za zvýhodněnou cenu

Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem 130 Kč/den

Zaujala tě tato pozice?

Tak na nic nečekej a dej nám vědět, že tohle je ta pravá práce pro tebe!

Přihlásit se Doporučit nabídku

Jak probíhá
výběrové řízení?

01

Mrkni na volné pozice
Je mezi nimi tvůj dream job? Jednoduše klikni na Přihlásit se a pošli nám svoje CV. Že nemáš životopis hotový? Nevadí, stačí vyplnit náš formulář! Nezabere ti to víc než 5 minut.

02

Počkej na odpoveď
Tvoje žádost dorazí na naše HR oddělení. Dej nám prosím zhruba jeden týden na odpověď. Všechny materiály, které nám pošleš, si pečlivě projdeme.

03

Domluvíme si schůzku
Jakmile vybereme vhodné kandidáty, žhavíme linku a kontaktujeme je telefonicky. Rovnou se většinou domluvíme na osobní nebo online schůzce.

04

Setkání face to face
Na schůzce se potkáš s kolegy z HR, ale i s tvým (možná) budoucím nadřízeným či některým kolegou. Nachystej si otázky a ptej se na vše, co tě zajímá. Taky ochutnáš naši skvělou kávu!

05

Přivítáme tě v týmu
A když si sedneme, rovnou ti u nás připravíme židli!