Kariéra

Web Designer

Ve stručnosti

Plný úvazek
Termín nástupu dohodou

Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Do marketingového týmu hledáme ostříleného webdesignera, který nám pomůže vylepšit stávající vizuální prezentaci. Zkrátka vše, co uvidí zákazníci a klienti. Neustále rosteme a chceme stále patřit ke špičce ledovce. Důkazem může být i naše aplikace Zásilkovna, která slaví přes 2 600 000 stažení. Tomu říkáme pořádně velká zodpovědnost.

A to je právě ten důvod, proč rozšiřujeme Marketingový tým o novou kolegyni či kolegu, co se nebojí skočit do rozjetého vlaku, a ještě ho zrychlit. Velkou oporou ti u nás bude vedoucí grafického oddělení Radek Moravec, který má za sebou již mnohaleté zkušenosti s grafickým designem a pomáhá tak posunout jméno i vizuál Zásilkovny neskutečným tempem ku předu.

Co je náplní práce?

  • rozvoj stávajících i příprava nových webových projektů
  • rozvoj Brandu a příprava šablon pro juniorní grafiky
  • zpracování grafických návrhů a obrazových podkladů
  • když bude čas, pak klidně i příprava offline propagačních materiálů – takže spousta nových zkušeností ze světa grafiky

Jaký by měl být ideální kandidát?

  • má reálné zkušenosti s návrhem webů (zkušenost s tvorbou animací a s návrhem mobilní aplikace výhodou)
  • zkušenosti s prototypováním ve Figmě, ale také s Adobe Photoshop a Illustrator (AfterEffects a InDesign výhodou)
  • proaktivní zájem co je trendy v UX/UI vývoji a zároveň nám pomoci s rozvojem UX našich webových projektů
  • umět aplikovat naší rozpracovanou vizuální identitu na webové stránky Zásilkovny
  • držet nastavený vizuální směr značky (inovace ale vítáme a jdeme jim naproti)
  • mít částečně i analytické myšlení – využití je jasné, a to třeba při úpravách designu na základě uživatelského chování (HotJar)
  • umí si správně organizovat práci a správně plánovat (zkušenosti v Asaně vítáme, ale rádi ukážeme, jak funguje)
  • A jak by měla ideální kolegyně či kolega vypadat na závěr? Mít týmového ducha, ochotu pomoci kolegům, chtít růst a vždy si pevně stát za svojí odvedenou prací, kterou prezentuje.

Co nabízíme?

  • práci v kreativním a profesionálním grafickém oddělení
  • super kolegy, kteří jsou vždy ochotní pomoci
  • stabilní zaměstnání na HPP – plný úvazek
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 100 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • vzdělávací programy, školení a jazykové kurzy
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • možnost využití služeb Zásilkovny za zvýhodněné ceny
  • MultiSport kartu
  • kávu, čaj a ovoce ke každodennímu občerstvení
  • možnost podílet se na rozvoji rychle se rozrůstající společnosti
  • firemní akce
  • MacBook
  • pracoviště s dobrou dostupností – Praha 9, v blízkosti zastávky metra Českomoravská
  • nástup možný ihned

Zaujali jsme tě? Pošli nám životopis a portfolio. Chceme tě poznat. Když budeme mít pocit, že se ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Proč vzít práci právě u nás

Firemní akce

5 týdnů dovolené

Multisport karta

Možnost home office

Stravenky 100 Kč/den

Káva a čaj každý den

Školení a jazykové kurzy

Flexibilní pracovní doba

Možnost kariérního růstu

Career position

Zaujala tě tato pozice?

Tak na nic nečekej a dej nám vědět, že tohle je ta pravá práce pro tebe!

Jak probíhá
výběrové řízení?

01

Mrkni na volné pozice
Je mezi nimi tvůj dream job? Jednoduše klikni na Přihlásit se a pošli nám svoje CV. Že nemáš životopis hotový? Nevadí, stačí vyplnit náš formulář! Nezabere ti to víc než 5 minut.

02

Počkej na odpoveď
Tvoje žádost dorazí na naše HR oddělení. Dej nám prosím zhruba jeden týden na odpověď. Všechny materiály, které nám pošleš, si pečlivě projdeme.

03

Domluvíme si schůzku
Jakmile vybereme vhodné kandidáty, žhavíme linku a kontaktujeme je telefonicky. Rovnou se většinou domluvíme na osobní nebo online schůzce.

04

Setkání face to face
Na schůzce se potkáš s kolegy z HR, ale i s tvým (možná) budoucím nadřízeným či některým kolegou. Nachystej si otázky a ptej se na vše, co tě zajímá. Taky ochutnáš naši skvělou kávu!

05

Přivítáme tě v týmu
A když si sedneme, rovnou ti u nás připravíme židli!