Kariéra

Senior Tax Specialist

Ve stručnosti

Vyžadovaná praxe 3 roky
Vysokoškolské vzdělání II. stupně
Plný úvazek
Termín nástupu dohodou

Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Finanční oddělení buduje nový tým a hledá kolegu/kolegyni na pozici SENIOR TAX SPECIALIST. Hledáme přátelského a komunikativního nadšence připraveného pracovat v rychle rostoucí společnosti, kde každý den je jedna velká výzva.

Náplň práce:

  • samostatná příprava daňových přiznání - DPH, DPPO aj.
  • sledování nové daňové legislativy a podílení se na její implementaci v rámci skupiny
  • podílení se na nastavování převodních cen ve skupině
  • spolupráce s Head of Tax and Compliance a kolegy v oddělení daní a financí při řešení lokálních i mezinárodních daňových otázek souvisejících s přípravou a realizací nových projektů a produktů
  • kontrola návrhů smluv z hlediska daní
  • spolupráce při nastavování interních procesů a na tvorbě interních metodik
  • spolupráce při dlouhodobém řízení daňových rizik v rámci skupiny

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • minimálně 3 roky zkušeností v daňové oblasti - praxe v poradenské společnosti výhodou
  • výborné znalosti české daňové legislativy, zejména v oblasti DPH a daně z příjmů právnických osob
  • orientace v účetní legislativě a v účetních výkazech, zejména pro účely přípravy daňových přiznání
  • zájem o  novinky/změny v české i mezinárodní daňové legislativě
  • zkoušky daňového poradce výhodou, ne podmínkou
  • pokročilá znalost MS Office - především MS Excel
  • výbornou češtinu a angličtinu slovem i písmem - budeš komunikovat s kolegy ze zahraničních entit

Nabízíme:

  • práci na HPP, nástup možný ihned
  • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 100 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • notebook a mobilní telefon
  • flexibilní pracovní dobu - možnost občasné práce z domova
  • možnost profesního vzdělávání a rozvoje
  • jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
  • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • možnost Multisport karty
  • službu "Mezi námi" pro osobní účely za výhodnou cenu
  • pracoviště v blízkosti stanice metra Českomoravská/Palmovka (trasa B)

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Proč vzít práci právě u nás

Firemní akce

Teambuildingy

5 týdnů dovolené

Multisport karta

Počítač a telefon

Nástup možný ihned

Možnost home office

Stravenky 100 Kč/den

Káva a čaj každý den

Školení a jazykové kurzy

Flexibilní pracovní doba

Služby Zásilkovny ZDARMA

Možnost kariérního růstu

Denní přísun ovoce a zeleniny

Odměna za doporučení nového kolegy

Zaměstnanecká sleva u vybraných partnerů

Career position

Zaujala tě tato pozice?

Tak na nic nečekej a dej nám vědět, že tohle je ta pravá práce pro tebe!

Jak probíhá
výběrové řízení?

01

Mrkni na volné pozice
Je mezi nimi tvůj dream job? Jednoduše klikni na Přihlásit se a pošli nám svoje CV. Že nemáš životopis hotový? Nevadí, stačí vyplnit náš formulář! Nezabere ti to víc než 5 minut.

02

Počkej na odpoveď
Tvoje žádost dorazí na naše HR oddělení. Dej nám prosím zhruba jeden týden na odpověď. Všechny materiály, které nám pošleš, si pečlivě projdeme.

03

Domluvíme si schůzku
Jakmile vybereme vhodné kandidáty, žhavíme linku a kontaktujeme je telefonicky. Rovnou se většinou domluvíme na osobní nebo online schůzce.

04

Setkání face to face
Na schůzce se potkáš s kolegy z HR, ale i s tvým (možná) budoucím nadřízeným či některým kolegou. Nachystej si otázky a ptej se na vše, co tě zajímá. Taky ochutnáš naši skvělou kávu!

05

Přivítáme tě v týmu
A když si sedneme, rovnou ti u nás připravíme židli!