Kariéra

IT Support L2 Engineer

Ve stručnosti

Termín nástupu dohodou

Popis pracovní pozice

Hledáme kolegu pro rozšíření našeho týmu pro podporu aplikací a produktů na úrovni L2 v Praze.

Není třeba umět vše, postačí chuť se učit novým věcem a mít zájem problémy vyřešit. Vše vám postupně vysvětlíme a naučíme vás s nástroji pracovat.

Hledáme komunikativního člověka, který ideálně má zkušenost s podporou, ať už na úrovni L1, nebo vyšší. A má analytické myšlení, práce ho baví, dokáže pracovat i pod tlakem a zvládá takové situace s úsměvem.

Náplň práce:

Pomoci nám odbavovat provozní problémy a zlepšovat interní nástroje, které slouží pro podporu produktů.

  • podpora aplikací a produktů na L2 úrovni
  • analýza problému a zajištění dořešení za pomoci s L3/L4
  • dokumentace nových procesů a jejich podpory
  • komunikace se zadavateli/řešiteli
  • návrhy řešení problémů
  • zpracování reportů problémů
  • analýza procesů a uživatelských potřeb

Co očekáváme:

Pozitivního člověka, který se nezalekne problému a který ho pomůže vyřešit.

  • poskytování podpory na úrovni L2 uživatelům
  • spolehlivost, pečlivost, rychlost, samostatnost
  • být komunikativní
  • nutná základní znalosti Angličtiny – na úrovni čtení a psaní dokumentace včetně řešení incidentů
  • analytické myšlení
  • zkušenosti s IT procesy a systémy
  • chuť řešit problémy a pomoct
  • pro-uživatelský přístup
  • práci pod tlakem

Co vám nabízíme:

Práci v týmu zkušených lidí se smyslem pro humor

  • způsob spolupráce si můžete vybrat – zaměstnanec (HPP) nebo kontraktor (IČO); je možné se domluvit i na částečném úvazku (dle vašich možností)
  • po zapracování možná částečná práce na home office
  • potřebujeme, abys jsi byl(a) k dispozici v pracovní době (9-17 hod) v rámci týmu, lze řešit individuálně
  • stále nové a zajímavé projekty a technologie
  • různorodou práci a prostor pro vlastní kreativitu a inovace
  • práce v blízkosti metra Českomoravská/Palmovka
  • až 5 týdnů dovolené
  • každé ráno teplé snídaně, když přijdete včas
  • káva a občerstvení
  • stravenky bez srážek ze mzdy
  • sleva na produkty firmy Alensa (kontatkní čočky / brýle)

Jak probíhá pohovor:

Je to snadné a rychlé

  • první kontakt proběhne s naším kolegou z HR oddělení, který s Vámi naplánuje setkání s vašimi budoucími kolegy v čase, kdy vám to bude nejvíce vyhovovat
  • setkáme se společně v sídle naší společnosti na Lihovarské 1060/12, kde vás seznámíme s detaily práce. V případě zájmu vám rovnou na místě dáme nabídku ke spolupráci a domluvíme, kdy vás budeme moci přivítat v našem týmu
Career position

Zaujala tě tato pozice?

Tak na nic nečekej a dej nám vědět, že tohle je ta pravá práce pro tebe!

Jak probíhá
výběrové řízení?

01

Mrkni na volné pozice
Je mezi nimi tvůj dream job? Jednoduše klikni na Přihlásit se a pošli nám svoje CV. Že nemáš životopis hotový? Nevadí, stačí vyplnit náš formulář! Nezabere ti to víc než 5 minut.

02

Počkej na odpoveď
Tvoje žádost dorazí na naše HR oddělení. Dej nám prosím zhruba jeden týden na odpověď. Všechny materiály, které nám pošleš, si pečlivě projdeme.

03

Domluvíme si schůzku
Jakmile vybereme vhodné kandidáty, žhavíme linku a kontaktujeme je telefonicky. Rovnou se většinou domluvíme na osobní nebo online schůzce.

04

Setkání face to face
Na schůzce se potkáš s kolegy z HR, ale i s tvým (možná) budoucím nadřízeným či některým kolegou. Nachystej si otázky a ptej se na vše, co tě zajímá. Taky ochutnáš naši skvělou kávu!

05

Přivítáme tě v týmu
A když si sedneme, rovnou ti u nás připravíme židli!