Kariéra

Databázový specialista

Ve stručnosti

Plný úvazek
Živnost
Termín nástupu dohodou

Plný úvazek
Živnost

Popis pracovní pozice

Do IT týmu hledáme zkušeného člověka, který bude konsolidovat stávající databázové řešení, zajistí jejich optimalizaci, integritu a pomůže nám vytvářet postupy pro údržbu a metody zálohování dat.

Co bude Vaším úkolem:

  • spravovat, navrhovat, analyzovat, implementovat a udržovat složité databázové struktury
  • vyvíjet a implementovat složité skripty pro správu, automatizaci a integraci dat
  • zajišťovat dodržování osvědčených postupů databázového inženýrství v celém prostředí databáze
  • instalovat, konfigurovat a upgradovat software DBMS a související produkty
  • vést databázovou část projektů v případě migrace kritických a složitých databází na nové platformy hardwaru a operačního systému a k vylepšení procesů použít vylepšení DBMS
  • připravovat plány testů a sepisovat dokumentaci; zajišťovat, aby byla dokumentace přesná a aktuální
  • mentorovat další správce databáze, kontrolovat a koordinovat jejich práci

Co od vás potřebujeme:

  • velmi dobré znalost relačních databází (především MariaDB, MySQL, Postgresql, Influx, MongoDB)
  • znalost cloudového prostředí, vývoje webových aplikací a jejich nasazení do cloudu, práce s clustery
  • znalost virtualizace, kontejnerů a nástrojů pro orchestraci (ideálně Docker a Kubernetes)
  • výhodou jsou znalosti nástrojů pro testování zatížení databáze výkonu DBMS
  • výhodou je znalost PHP nebo jiného objektového programovacího jazyka
  • schopnost interpretovat data a poskytovat součinnost BI teamu

Jak fungujeme:

  • budete sedět v kanceláři společně s back-end vývojáři (potkáváme se on-site)
  • občas pracujeme z domova, ale osobní setkání nám sedí mnohem víc
  • kanceláře máme kousek od metra Českomoravská (B)
  • většina z nás pracuje na HPP (doba neurčitá), ale můžeme se domluvit i na IČ

Nabízíme:

  • férové finanční ohodnocení s možností dalšího vzdělávání a osobního růstu
  • rozvoj v nejrychleji rostoucí logisticko-technologické společnosti ve střední Evropě
  • 5 týdnů dovolené, žádné povinné přesčasy (případně 100% proplacené)
  • kurzy cizích jazyků zdarma
  • teplé snídaně v kanceláři každý den
  • luxusní vybavení pro tvou práci z domova
  • služební notebook s možností výběru operačního systému včetně dalšího příslušenství
  • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • možnost využití služeb Zásilkovny pro soukromé účely za 1 Kč
  • možnost využití Multisport karty
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/den, plně hrazené zaměstnavatelem
  • pravidelné firemní akce včetně sportovních událostí

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám své CV nebo LinkedIn profil!
Na všechny reakce odpovídáme během několika dnů, po telefonu si upřesníme detaily a následně se domluvíme na termínu setkání s tvým potenciálním kolegou. Feedback ze setkání (případnou nabídku) často dáváme do druhého dne!

Nebo se na nás můžete obrátit přímo:

Lukáš Michálek, IT Recruiter

+420 607 099 312, lukas.michalek@packeta.com

Proč vzít práci právě u nás

Firemní akce

5 týdnů dovolené

Multisport karta

Možnost home office

Stravenky 100 Kč/den

Káva a čaj každý den

Školení a jazykové kurzy

Flexibilní pracovní doba

Možnost kariérního růstu

Career position

Zaujala tě tato pozice?

Tak na nic nečekej a dej nám vědět, že tohle je ta pravá práce pro tebe!

Jak probíhá
výběrové řízení?

01

Mrkni na volné pozice
Je mezi nimi tvůj dream job? Jednoduše klikni na Přihlásit se a pošli nám svoje CV. Že nemáš životopis hotový? Nevadí, stačí vyplnit náš formulář! Nezabere ti to víc než 5 minut.

02

Počkej na odpoveď
Tvoje žádost dorazí na naše HR oddělení. Dej nám prosím zhruba jeden týden na odpověď. Všechny materiály, které nám pošleš, si pečlivě projdeme.

03

Domluvíme si schůzku
Jakmile vybereme vhodné kandidáty, žhavíme linku a kontaktujeme je telefonicky. Rovnou se většinou domluvíme na osobní nebo online schůzce.

04

Setkání face to face
Na schůzce se potkáš s kolegy z HR, ale i s tvým (možná) budoucím nadřízeným či některým kolegou. Nachystej si otázky a ptej se na vše, co tě zajímá. Taky ochutnáš naši skvělou kávu!

05

Přivítáme tě v týmu
A když si sedneme, rovnou ti u nás připravíme židli!