Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace

Čajová zahrada

Partyzánská 1504/24
170 00
Praha

Otevírací doba:
Po–Čt 08:15–16:45
08:15–16:30

Umístění výdejního místa:

Výdejní místo se nachází v prodejně s názvem Čajová zahrada.

Nachází se přímo v Budově Nádraží ČD Holešovice, jen je nutné objekt obejít (směrem k autobusovému nádraží) z venku po schodech. Na plotě je velký poutač s označením Čajová zahrada.

Dostupnost autem:

Před výdejním místem na ulici Vrbenského lze opravdu pohodlně zaparkovat. Zaparkovat se dá 15 minut zdarma po obou stranách a tudíž je jedno, z které strany přijedete.
Po zaparkování sejdete schody a uvidíte velký poutač Čajová zahrada. Dejte se po schodech dolů a vejděte do kovových dveří, které uvidíte, jakmile sejdete schody.

Dostupnost MHD:

Metro:

Použijte schody nebo výtah vedoucí k vlakovému nádraží / autobusové dálkové dopravě a zahněte vpravo. Na zdech jsou šipky, které vedou do Čajové zahrady. Na konci chodby je po levé straně bufet, venku za bufetem je na plotě plachta s označením Čajové zahrady. Dejte se po schodech dolů a vejděte do kovových dveří, které uvidíte, jakmile sejdete schody.

Tram:

Přímo na stanici metra "C" Nádraží Holešovice (Výlez směrem k vlakovému nádraží / autobusové dálkové dopravě). Na plotě je velký poutač s označením Čajová zahrada.

Identifikátor pobočky:
1134


Výdejní i podací místo


Zásilky do 10 kg a součtem stran do 150 cm


Služba Reklamační asistent


Lze platit kartou, pokud to Váš e-shop umožňuje.