Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace

Z-BOT

Roztylská 2321/19
148 00
Praha

Otevírací doba:
Po–Ne 09:00–20:00
05.07.2021–06.07.2021 09:00–20:00

Umístění výdejního místa:

Z-BOT se nachází ve druhém patře WESTFIELD CHODOV u střešního vchodu S3.

Po výstupu z metra linky C stanice “Chodov” odbočte vpravo a projděte tunelem ke vstupu C do WESTFIELD CHODOV. Použijte eskalátory po pravé straně, dostanete se do druhého patra do prostoru restaurací. V blízkosti KFC odbočte vlevo, projdete přibližně 50 metrů přes Family Zónu a dorazíte k Z-BOTovi.

V případě, že vstupujete do nákupního centra z jakéhokoli jiného vstupu než C a S3, dostaňte se do druhého patra do prostoru restaurací a najděte restaurací KFC, projdete 50 metrů chodbou a uvidíte Z-bot.

Dostupnost autem:

Vyjeďte na střechu ke vchodu S3 (nejbližší vstup na střeše). Z-BOT je umístěn hned vedle vstupu naproti výtahům. Doporučujeme použít modrý vjezd do garáží z ulice "U Kunratického lesa" (hned za velkým kruhovým objezdem).

Případně je pak možné využít jakýkoliv jiný vjezd do WESTFIELD CHODOV, vyjet nahoru na střechu a zaparkovat u nejbližšího vchodu S3.

Dostupnost MHD:

Metro C, zastávka "Chodov" 

BUS zastávka "Chodov"

Jedná se o robotické výdejní místo bez lidské obsluhy. Není zde možná služba: Doručené zboží si můžete přímo na výdejním místě rozbalit a případně vrátit zpátky, pokud se vám z nějakého důvodu nebude zamlouvat.

Objednávky na dobírku směřující na Z-BOT přesměrováváme na výdejní místo WESTFIELD CHODOV (Metro C), Click & service ve stejném objektu vzdálené cca 150 m, protože v Z-BOTu nelze dobírku zaplatit.

Identifikátor pobočky:
4259


Výdejní místo


Zásilky do 5 kg a součtem stran do 120 cm


Na tomto výdejním místě nelze platit kartou