Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace

Staňte se výdejním místem Zásilkovny!

Tak jako 7616 našich partnerů před vámi.

Představte si, že Vám někdo přivede nové zákazníky, zařídí online reklamu na tisíci místech a ještě Vám za to zaplatí. Zázrak? Kdepak. Právě toto je Zásilkovna.cz. Pojďte do toho s námi a přidejte se mezi 7616 spokojených výdejních míst Zásilkovny po celém Česku i Slovensku, ale také v Maďarsku a Rumunsku!

Noví zákazníci

Online reklama

Provize

Příběhy výdejních míst

Výdejní místa Zásilkovny jsou mnohdy v neobvyklých provozovnách a na zajímavých místech. Možná by vás jindy ani nenapadlo sem vstoupit, kdybyste si nešli pro svoji zásilku. Někde vám balíček předává nadšený surfař, někde paní, jejíž pečivo je vyhlášeno v celém okolí, někde třeba sběratel umění. A právě o lidech, ke kterým si chodíte pro svoje zásilky, je náš seriál Příběhy výdejních míst. 

Další příběhy výdejních míst

Proč se vyplatí stát se výdejním místem Zásilkovny?

Naším cílem je, aby vše kolem zásilek bylo snadné a pohodlné nejen pro příjemce zásilek, ale i pro naše partnery, kteří výdejní místo Zásilkovny provozují.

Přivedeme k vám zákazníky!

Lidé budou mít další důvod, proč se u Vás zastavit a nakoupit Vaše zboží. Každé výdejní místo navštíví díky Zásilkovně v průměru několik set zákazníků měsíčně!

Vyděláte!

Z každé vydané zásilky Vám samozřejmě náleží provize.

Budete víc vidět. A to zdarma!

Adresa Vaší provozovny se objeví na stránkách více než 20 000 eshopů. Jen stránky www.zasilkovna.cz navštíví přes 20 000 lidí denně.

Levnější posílání zásilek

Provozujete vlastní eshop nebo o tom uvažujete? Vaše zásilky přepravíme za zvýhodněnou cenu.

Provoz výdejního místa Vás zbytečně nezatíží

Chceme, aby vydávání zásilek probíhalo bez čekání a s úsměvem. Provoz našich výdejních míst jsme proto maximálně promysleli a zautomatizovali, aby Vám nepřekážel ve Vašem hlavním podnikání.

Při dodržení doporučených postupů Vám vše zabere cca 20 – 30 minut denně (před Vánocemi je zátěž o něco větší). Se vším Vám samozřejmě rádi pomůžeme!

Jednodušší už to nebude!

Jak provoz výdejního místa funguje?

Veškerá manipulace se zásilkami by měla být rychlá, snadná a co nejvíce automatizovaná. Proto jsme připravili standardní postupy, které Vás zbaví všech starostí s provozem:

Co musí výdejní místo splňovat?

  • obec nad 1000 obyvatel
  • v těsném okolí není další výdejní místo Zásilkovny (v menších obcích většinou stačí 1 výdejní místo)
  • možnost bezproblémového parkování v místě
  • prostorná a světlá provozovna
  • ideálně bezbariérový přístup
  • prostor pro skladování zboží a manipulaci s ním (pro regál cca 1 × 2 m)
  • počítač s přístupem na internet
  • chuť se usmívat na zákazníky :)

A jen pro jistotu: Výdejní místo musí být přístupné i pro děti a tomu samozřejmě musí odpovídat i charakter Vašeho sortimentu.

Pojďte do toho s námi

a přidejte se k 7616 spokojeným výdejním místům Zásilkovny

Chci se stát výdejním místem