Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace

V eshopu si při objednávce vyberte naše výdejní místo, které máte nejblíž.

Jakmile nám eshop (odesílatel) předá zboží k přepravě, okamžitě vám pošleme email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online.

Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Během vánoční sezóny může být úl. doba dočasně zkrácena na 5 dní.

Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli od okamžiku získání hesla. Nebo pro ni třeba někoho poslat – nemusíte nám ukazovat občanku (pokud to přímo nevyžaduje e-shop), stačí znát heslo.

Pokud nemáte v týdnu zrovna čas, žádný stres: prostě nám pošlete odpovědní SMS a my vám lhůtu zdarma prodloužíme až na 21 dní. Během vánoční sezóny může být úložní doba a možnost jejího prodloužení dočasně zkrácena.

Doručené zboží si můžete přímo na výdejním místě rozbalit, zkontrolovat a případně (pokud to odesílatel povoluje) ihned vrátit zpátky.

Tato možnost platí pouze pro kontrolu obsahu zásilky. Zakoupené zboží (např. oblečení) tedy není možné na výdejních místech vyzkoušet.