Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace

Doručení do Vánoc

Aby vaše zásilky dorazily pod stromeček včas, doporučujeme si dárečky objednat na eshopech nejpozději v neděli 16. prosince. Zkontrolujte si také, jestli je zboží skladem a zda jej může eshop expedovat okamžitě.

2111 výdejních míst :)

Mnoho zákazníků neví, že si ke dnešnímu dni mohou vybrat z více jak 2111 výdejních míst a posílají si své zásilky na jednu a tu samou pobočku. Ta ale může být o vánoční sezóně velmi přetížená. Proto neváhejte a podívejte se na mapu našich výdejních míst. Možná jsme blíže, než si myslíte :) 

Seznam výdejních míst

Hlavní nádraží, Praha: vánoční výdejní místo:)

Po dobu Vánoc jsme pro vás připravili speciální výdejní místo přímo na Hlavním nádraží v Praze. Nachází se přímo ve Fantově budově, která je velmi výhodně přístupná ze všech MHD prostředků. Můžete tak vyzvednout zásilky kdykoli po cestě domů. Výdejní místo slouží zároveň jako podací. Podrobné informace, včetně konkrétního umístění a otevírací doby o sobotách a nedělích, naleznete na našich webových stránkách :)

Přejít na detail výdejního místa

Provozní doba zákaznického servisu

Abychom vašim potřebám vyšli vstříc, rozšířili jsme provozní dobu zákaznického servisu. Díky tomu vám bude k dispozici nejen každý všední den od 08:00 do 18:00, ale také v sobotu 15. prosince mezi 8:00 a 14:00 :)

Prodloužení úložní doby zásilek

Abychom mohli naši službu dopřát všem zákazníkům a zároveň zajistili bezproblémový a pravidelný tok zásilek v rámci naší sítě výdejních míst, bude od 19. listopadu do 24. prosince dočasně pozastavena možnost prodloužení úložní doby zásilek.

Ve stejném termínu bude také dočasně zkrácena standardní úložní doba zásilek. Zásilky tak na výdejních místech počkají maximálně 5 dnů a pak poputují zpět k odesílatelům.

Všem vám velmi děkujeme za pochopení.

Den volna

Každý potřebuje občas trochu vydechnout, opravit systém nebo si udělat inventuru. My tak učiníme v pondělí 31. prosince, kdy právě z důvodu údržby systému po náročné sezóně nebudou fungovat rozvozy zásilek, ani zákaznický servis. V další dny už ale pofrčíme v plné parádě :)

Provozní informace

Máte eshop a chcete vědět více podrobností o vánočním provozu dep či svozů? Pak si nenechte ujít sekci pro eshopy. 

Provozní informace

Veselé Vánoce! :)

Všem našim zákazníkům přejeme do nadcházejících dnů plno pohody, klidu, včasného doručení, nulových front a především příjemného prožití vánočních svátků.

Děkujeme za vaši přízeň! :)