Doručení do Vánoc

Aby vaše zásilky dorazily pod stromeček včas, doporučujeme si dárečky objednat na eshopech nejpozději v neděli 17. prosince. Zkontrolujte si také, jestli je zboží skladem a zda jej může eshop expedovat okamžitě.

1400 výdejních míst: Blíže než si myslíte

Mnoho zákazníků neví, že si ke dnešnímu dni mohou vybrat z více jak 1400 výdejních míst a posílají si své zásilky na jednu a tu samou pobočku. Ta ale může být o vánoční sezóně velmi přetížená. Proto neváhejte a podívejte se na mapu našich výdejních míst. Možná jsou blíže, než si myslíte :)

Seznam poboček

Otevírací doba výdejních míst

Abyste si mohli své zásilky vyzvedávat bez stresu a s plným komfortem, bude mít více jak 75 % našich výdejních míst otevřeno také o sobotách 9. a 16. prosince :) Mnoho z nich bude mít otevřeno také mezi svátky. Proto se neváhejte podívat do seznamu našich výdejních míst právě na tu vaši oblíbenou pobočku.

Seznam poboček

Den volna

Každý potřebuje občas trochu vydechnout, opravit systém nebo si udělat inventuru. My tak učiníme v pátek 29. prosince, kdy právě z důvodu údržby systému po náročné sezóně nebudou fungovat rozvozy zásilek, ani zákaznický servis. V další dny už ale pofrčíme v plné parádě :)

Prodloužení úložní doby zásilek

Během vánoční sezóny přepravíme až 120 tisíc zásilek denně. Z tohoto důvodu mohou být některá výdejní místa po strop zaplněná zásilkami. Abychom mohli naši službu dopřát všem našim zákazníkům, bude od 24. listopadu do 24. prosince dočasně pozastavena možnost prodloužení úložní doby zásilek. Vaše zásilky tak na výdejních místech počkají maximálně 7 dnů a pak poputují zpět k odesílateli.

Všem vám velmi děkujeme za pochopení.

Provozní doba zákaznického servisu

Zákaznický servis vám bude k dispozici nejen každý všední den od 08:00 do 18:00, ale také o sobotách 9. a 16. prosince od 10:00 do 14:00.

Provozní informace

Máte eshop a chcete vědět více podrobností o vánočním provozu dep či svozů? Pak si nenechte ujít sekci pro eshopy. 

Provozní informace

Veselé Vánoce! :)

Všem našim zákazníkům přejeme do nadcházejících dnů plno pohody, klidu, včasného doručení, nulových front a především příjemného prožití vánočních svátků.

Děkujeme za vaši přízeň! :)