Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace

Jak na to?

Pro účast v soutěži o chytrý telefon Huawei P20 je nutné splnit tři jednoduché kroky:

Dát lajk FB stránce Zásilkovny ZDE

Veřejně sdílet náš příspěvek týkající se soutěže o zbrusu nový telefon Huawei P20 na svém facebookovém profilu. Příspěvek naleznete ZDE

Do komentáře k příspěvku na FB stránce napsat svůj odhad v kolik hodin a minut bude doručena zásilka s číslem 22 222 222.

Ten z vás, kdo bude nejblíže, vyhraje zbrusu nový telefon Huawei P20.

Co můžete vyhrát?

Huawei P20

Telefon Huawei P20. Stylová novinka roku 2018 od společnosti Huawei, jenž disponuje 5,8“ Full View displejem s ikonickým výřezem a poměrem stran 18,5:9. Displej druhé generace s Full HD+ a ultra jemným rozlišením, technologií RGBW a podporou HDR 10 (High Dynamic Range) zajistí úžasné zážitky při sledování filmů, her nebo i obsahu operačního systému Android 8 Oreo s nadstavbou EMUI 8.0. K tomu elegantní design se zakřivenými hrany, jenž se pyšní extrémně tenkým zpracováním.

Pravidla spotřebitelské soutěže

„Vyhrajte zbrusu nový mobilní telefon Huawei P20“

1. Pořadatel

1.1 Tuto spotřebitelskou soutěž pořádá obchodní společnost Zásilkovna s.r.o., se sídlem v Praze 9, Lihovarská 1060/12, PSČ 190 00, IČ: 284 083 06, zapsaná v Obchodním rejstříku vedeným Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka č.139387. Dále jen („pořadatel“).

2. Termín a místo trvání soutěže

2.1 Soutěž probíhá v období od 10.10.2018 do 30.11. 2018 včetně, na území České republiky. Tato soutěž skončí nejpozději výhrou prvního účastníka. O skončení uvědomí pořadatel účastníky a veřejnost sdělením na internetových stránkách: https://www.zasilkovna.cz/…o-huawei-p20

3. Soutěž

3.1 Podmínkou účasti v soutěži je splnění všech následujících podmínek účastníkem soutěže současně:

  1. dát lajk (označit „To se mi líbí“) facebookové stránce pořadatele umístěné na https://www.facebook.com/zasilkovna/
  2. sdílet (označit „Sdílet“) příspěvek o této soutěží pořadatele umístěný na https://www.facebook.com/…00181448150/?… (dále jen „příspěvek“) na svém soukromém účtu na https://www.facebook.com
  3. napsat komentář k příspěvku v rozsahu pouze uvedení svého odhadu času, kdy pořadatel doručí zásilku s číslem 22 222 222 ve formátu hodina: minuta (např.: 16:45)

3.2 Výhercem ceny se stane účastník soutěže, který co nejpřesněji odhadne dle pravidel soutěže čas, kdy pořadatel doručí zásilku s číslem 22 222 222. Pro účely soutěže se počítají všechny doručené zásilky, jejichž přepravu provedl nebo obstaral pořadatel – tedy včetně doručení zásilky na adresu, nebo do zahraničí, a vydané příjemci zásilky. Pro účely počítání zásilek pořadatel vychází výhradně ze systému pořadatele. Aktuální počet doručených zásilek pořadatelem je po dobu trvání soutěže veřejně přístupný na internetových stránkách pořadatele https://www.zasilkovna.cz/…o-huawei-p20, kde je umístěno počítadlo znázorňující počet doručených zásilek pořadatelem.

3.3 V případě, že čas vydání zásilky s č. 22 222 222 nej­přesněji odhadne více účastníků soutěže, vyhrává účastník soutěže, který napsal dle pravidel soutěže odhad jako první.

3.4 Každý účastník soutěže může napsat pouze jeden komentář se svým odhadem času, kdy bude doručena zásilka s číslem 22 222 222. V pří­padě, že účastník do komentáře k příspěvku napíše více odhadů bude počítán pouze ten, který byl zveřejněn jako první.

4. Výhra

4.1 Hlavní a jedinou výhrou v soutěži je mobilní telefon Huawei P20.

4.2 Výherce bude o výhře vyrozuměn pořadatelem prostřednictvím zprávy na jeho soukromý účet na https://www.facebook.com.

4.3 Výhra bude výherci předána nejpozději do 15 dnů po výhře. V případě, že si výherce nepřevezme výhru, jeho výhra propadá.

5. Další podmínky

5.1 Vymáhání účasti či výhry v soutěži soudní cestou je vyloučeno, stejně tak výměna za jinou výhru.

5.2 Reklamovat závady na výhře u pořadatele není možné.

5.3 Účastí v soutěži, konkrétně převzetím výhry, vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže a zavazuje se je dodržovat.

5.4 Zároveň účastník soutěže vyjadřuje převzetím výhry svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených za účelem zaslání výhry a za účelem nabízení obchodu nebo služeb, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zákona č. 480/2004 Sb, v rozsahu jméno, příjmení, adresa, email, telefon, fotografie Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je pořadatel. Udělení výše uvedeného souhlasu účastníka je dobrovolné a lze jej kdykoliv účastníkem písemně odvolat sdělením zaslaným na adresu správce. Tento dobrovolný souhlas uděluje účastník soutěže výše uvedenému správci na období 1 roku od konce trvání soutěže. Účastník soutěže je oprávněn kdykoliv písemně požádat o poskytnutí informace o osobních údajích o něm zpracovávaných, požádat správce o vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u správce přístup k těmto údajům, a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po správci výmaz těchto osobních údajů. V případě pochybností o dodržování povinností v souvislosti se zpracováním osobních údajů je účastník soutěže oprávněn obrátit se na správce či Úřad pro ochranu osobních údajů. Účastník soutěže je oprávněn svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení kdykoliv odvolat formou písemné informace zaslané na adresu správce.

5.5 Účastník soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména v rozsahu jméno, příjmení, město (např. Jan Novák, Praha 2) a fotografie ve sdělovacích prostředcích a na internetových stránkách pořadatele, mimo jiné v rámci vyhlášení výsledku soutěže a při dalších reklamních akcích pořadatele, a to po dobu nejdéle 1 roku od konce trvání soutěže. Účastník soutěže je oprávněn svůj souhlas se zveřejněním svých údajů a fotografií kdykoliv písemně odvolat sdělením zaslaným na adresu správce.

5.6 Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž zrušit, případně upravit její pravidla a podmínky po celou dobu jejího trvání, a to bez udání důvodů a stanovení náhrady. Takové rozhodnutí je účinné ode dne jeho uveřejnění na internetových stránkách pořadatele.

5.7 Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele a provozovatelé výdejních míst Zásilkovna.cz v České republice a Slovenské republice, včetně osob jim blízkých.

V Praze dne 10. 10. 2018