Proč eshopy volí Zásilkovnu?

Nízké ceny

S námi získáváte nejen cenově výhodné zasílání (již od 39 Kč), ale i další služby v ceně.

Široká sít poboček

Provozujeme 1506 výdejních míst v Česku, Slovensku, Maďarsku a nově například také v Rumunsku. V ČR jsme dokonce ve všech městech nad 5 tis. obyvatel.

Podání na všech pobočkách

Téměř všechny naše pobočky jsou určeny také k podání zásilek. Pokud posíláte pravidelně více jak 12 zásilek denně, můžeme si je vyzvednout také přímo u Vás.

Doručování do zahraničí

Vaše zboží snadno dostaneme i za hranice ČR, bez bariér a dalších nákladů. Nemusíte složitě implementovat rozhraní všech dopravců, s námi Vám stačí jeden systém, jedno napojení a jeden štítek.

Poradenství

Okopírováním českého modelu v zahraničí neuspějete. Proto se s Vámi rádi podělíme o bohaté zkušenosti ze zahraničí. Poradíme Vám, kde fungují jaké platební metody, na co jsou zákazníci v daných zemích zvyklí, čeho se vyvarovat. Víme, kde například zákazníci preferují email a kde naopak rádi telefonují. Poradíme se zakládáním firem, bankovních účtů, s legislativou, s marketingovou či vstupní analýzou.

Expresní večerní rozvozy

Po Praze, Brně a Ostravě provozujeme večerní rozvozy. Adresátům zásilku doručíme ještě ten samý den od 18 do 22 hodin!

Snadná implementace

Máme připravené balíčky pro 97 % eshopových řešení používaných v ČR. Hloubka implementace je na Vás, umíme i plně automatizovaná podání nebo propojení do informačního systému a účetnictví. Zůstat ale můžete i na jednoduchém zobrazení poboček. Máte řešení napsané na míru? Žádný problém, Zásilkovnu dokážeme napojit doslova na cokoli během několika týdnů! Rádi také pro Vás můžeme přidat specifické funkce jako dopravu na vlastní prodejny nebo jiné zasilatelské společnosti.

Telefonická hotline

Pokud Vaši zákazníci potřebují poradit s vyzvednutím zásilky nebo třeba s reklamací, naši operátoři jsou jim k dispozici. A kdybyste s námi potřebovali cokoli probrat vy, spojíme Vás přednostně přímo s naším specialistou.

Pomůžeme Vám růst

Chceme být především Vaši partneři. Nikdo pro nás není příliš malý a Váš růst je i v našem zájmu!

Přesvědčte se sami, jak je Zásilkovna výhodná

Zapojit se